Jak dokonać zgłoszenia projektu Hikvision?

Ochrona projektowa Hikvision
Produkty profesjonalne
Produkty projektowe, to zaawansowane rozwiązania technologiczne, dające szeroki wachlarz możliwości zastosowania i ich integracji z innymi systemami zabezpieczeń. Często ich zastosowanie wymaga wsparcia ze strony producenta/dystrybutora i uczestnictwa w dedykowanych szkoleniach.
Rejestracja produktów
Rejestracja projektu zawierającego urządzenia Hikvision daje gwarancję wyłączności i ochrony interesów integratora w danym projekcie. Gwarantuje również pełne wsparcie biznesowe i techniczne na każdym etapie realizacji projektu.
Warunki handlowe
Produkty projektowe z zarejestrowanego projektu, objęte są specjalnymi warunkami handlowymi, często bardziej atrakcyjnymi niż na produkty dystrybucyjne. Wszystko po to, aby zaoferować zgłaszającemu maksymalną zyskowność projektu w warstwie produktowej.
Sprzęt firmy Hikvison podzielony jest na serie przeznaczone do masowej sprzedaży oraz modele wysoce specjalizowane do konkretnych zastosowań. Modele, bardzo zaawansowane technicznie i technologicznie wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Firma Dipol od wielu lat prowadzi kursy dla instalatorów na których przekazywana jest wiedza teoretyczna i odbywa się szkolenie praktyczne na sprzęcie.
Rejestrator HD-CVI Dahua XVR5216AN-I2 (16 kanałów, 2Mpix, 12kl./s, 2xSATA, WizSense, IVS, HDMI, VGA, H.265+)
Dipol prowadzi kursy HCSA (Hikvision Certified Security Associate) certyfikowane przez Hikvision.
Urządzenia, oznaczone jako projektowe są przeznaczone do montażu profesjonalnego. Aby zakupić taki sprzęt należy przejść procedurę rejestracji projektu u producenta. Aby tego dokonać należy wysłać zgłoszenie w którym prócz wykazu sprzętu należy podać miejsca instalacji, dane firmy instalującej i jej kompetencje do wykonania takiego zlecenia. Rejestracja projektu jest równoznaczna z zagwarantowaniem możliwie najlepszej ceny.
Warunki zgłoszenia projektu Hikvision:
  • W przypadku projektów bez zaangażowania projektanta lub przygotowania projektu dla klienta końcowego decyduje kolejność zgłoszeń.
  • W przypadku zamian projektów konkurencji (przetargi publiczne) oferty specjalne mogą zostać przyznane równolegle kilku firmom startującym do przetargu (preferujemy firmy z certyfikatami Hikvision).
  • Wszystkie pola w formularzu muszą być wypełnione.
  • Podanie fałszywych danych w formularzu unieważnia zgłoszenie i stanowi podstawę do odmowy realizacji zamówienia.
  • Zgłoszenie powinno zawierać pełną specyfikację urządzeń.
  • Hikvision Poland nie ponosi odpowiedzialności za błędny dobór urządzeń w zgłoszeniu.
  • Zgłoszenie jest ważne 90 dni i należy ponowić je po tym okresie uzupełniając dane o projekcie.
W celu zgłoszenia projektu należy pobrać poniższy plik edytowalny Excel. Pierwszy arkusz zawiera pola których wypełnienie jest obowiązkowe. Kolejne arkusze są wykazem sprzętu lub oprogramowania do zakupu którego wymagane jest zgłoszenie projektowe.
Wypełniony wniosek należy przesłać przez formularz.
Dodatkowe informacje można uzyskać u inżynierów wsparcia w Dziale Technicznym:
  • dzwoniąc pod numer +48 - 12 644 57 19 wew. 35 lub 40
  • pisząc mail.
Zachęcamy do rejestracji w Programie Partnerskim Hikvision, więcej informacji znajduje się w bibliotece Warto być Partnerem Hikvision i kupować w Dipolu