Firma DIPOL

Założona w 1990 roku firma DIPOL jest europejskim dystrybutorem urządzeń przeznaczonych do instalacji teletechnicznych oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, współpracujemy z firmami instalacyjnymi, dostarczamy kompleksowe rozwiązania sprzętowe, świadcząc przy tym pełne wsparcie merytoryczne.

W Polsce prowadzimy sprzedaż przez sieć Oddziałów, Dystrybutorów i Partnerów (Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Łódź, Sandomierz, Szczecin, Warszawa i Wrocław ).

DIPOL posiada bezpośrednie przedstawicielstwa w Czechach, Irlandii, Portugalii, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech, a także strony internetowe dla klientów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.

Organizujemy kursy szkoleniowe, przygotowujemy poradniki oraz inne materiały edukacyjne, które publikujemy na swoich stronach internetowych, w dziale Biblioteka.

Co tydzień wydajemy Informator TV SAT, WLAN, CCTV, w którym przybliżamy czytelnikom zagadnienia z branży, opisujemy nowe technologie, prezentujemy rozwiązania problemów technicznych i wdrożenia instalacji.

Firma DIPOL jest dwukrotnym laureatem Diamentu Forbesa, nagrody przyznawanej firmom najszybciej zwiększających swoją wartość i cieszących się opinią odpowiedzialnego kontrahenta oraz trzykrotnym zdobywcą Gazeli Biznesu, przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu. Otrzymaliśmy tytuł Dynamiczna Firma, przyznawany tym przedsiębiorstwom, które systematycznie zwiększają swoje zyski i obroty. Program SatNet 3.0, służący do projektowania instalacji multiswitchowych, opartych o oferowane przez nas urządzenia, otrzymał Nagrodę Ministerstwa Gospodarki za najbardziej innowacyjny produkt lub technologię prezentowaną na Targach Elektrotechnika 2014.
Załoga Centrali w Krakowie - grudzień 2022