Firma DIPOL

Założona w 1990 roku firma DIPOL jest europejskim dystrybutorem urządzeń przeznaczonych do instalacji teletechnicznych oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych.

Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Współpracuje z firmami instalacyjnymi, dostarcza kompleksowe rozwiązania sprzętowe i oferuje pełne wsparcie merytoryczne.

DIPOL sprzedaje swoje produkty przez ogólnopolską sieć Dystrybutorów, posiada bezpośrednie przedstawicielstwa w Czechach, Irlandii, Portugalii, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech a także sklepy internetowe przeznaczone dla klientów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom instalatorów, DIPOL organizuje kursy szkoleniowe, przygotowuje poradniki wideo oraz inne materiały edukacyjne, które publikuje na swoich stronach internetowych i w mediach społecznościowych. W cotygodniowym Informatorze TV SAT, WLAN, CCTV, inżynierowie z Działu Technicznego przybliżają czytelnikom zagadnienia z branży, opisują nowe technologie, prezentują rozwiązania problemów technicznych i wdrożenia instalacji.

Podczas swojej wieloletniej działalności, DIPOL został dwukrotnie uhonorowany Diamentem Forbesa oraz zdobył odznaczenie „Dynamiczna Firma”. Jesteśmy również trzykrotnymi zdobywcami Gazeli Biznesu.

DIPOL jest organizatorem prestiżowego konkursu "Ciekawie o Antenach", który od ponad dwóch dekad gromadzi prace tysięcy miłośników fotografii i technologii.
Załoga Centrali w Krakowie - grudzień 2023