Hik-ProConnect - usługa chmurowa dla instalatorów i integratorów systemów Hikvision

Hik-ProConnect to nowoczesna platforma chmurowa dla instalatorów i integratorów systemów Hikvision. Pozwala na zdalną diagnostykę i konfigurację urządzeń.

Czytaj więcej

Jak dokonać zgłoszenia projektu Hikvision?

Korzystny zakup profesjonalnych urządzeń Hikvision wymaga przejścia procedury rejestracji projektu u producenta. Ta ścieżka zakupu zarezerwowana jest dla profesjonalistów.

Czytaj więcej

Warto być Partnerem Hikvision i kupować w Dipolu

Program Partnerski Hikvision adresowany jest do firm zajmujących się profesjonalnie zabezpieczeniami technicznymi budynków. Biorąc w nim udział uzyskuje się dostęp do: mega promocji, szkoleń, bezpośredniego wsparcia technicznego, dodatkowych rabatów na sprzęt demonstracyjny, loterii w której można wygrać samochody i wiele innych. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Charakterystyka serii kamer IP Hikvision z linii ekonomicznej

Kamery IP marki Hikvision podzielone są na serie, posiadające pewne cechy charakterystyczne, np.: obsługa kompresji H.265(+), inteligentna analiza VCA, itp. Znajomość cech charakterystycznych dla danej linii, symboliki oznaczeń oraz umiejętność rozróżnienia poszczególnych serii, pozwala na szybkie wyselekcjonowanie modeli kamer odpowiednich dla danej instalacji. W linii ekonomicznej aktualnie dostępne są 3 serie: EasyIP Lite, EasyIP 2.0 plus, EasyIP 3.0 i wkrótce dostępna będzie seria EasyIP 4.0. Starsze serie jak EasyIP 2.0, powoli są wypierane przez nowsze rozwiązania z kompresją H.265.

Czytaj więcej

10 lat sprzedaży produktów Hikvision przez DIPOL

DIPOL jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęła sprzedaż produktów HIKVISION. W roku 2018 minęło 10 lat od zdobycia przez DIPOL Złotego Medalu targów Intertelecom w Łodzi w 2008 roku za rejestrator wyprodukowany przez HIKVISION a sprzedawany w Polsce pod marką ULTIMAX. Z tej okazji mamy dla wszystkich profesjonalistów prezent. Zapraszamy do logowania w naszym e-Sklepie i skorzystania z linku 10 lat Hikvision w Polsce. Wszystkie firmy z branży CCTV, będące naszymi klientami, dostały maila z zaproszeniem. Jeżeli jesteś instalatorem CCTV lub prowadzisz firmę ochroniarską a nie dostałeś maila, zarejestruj się w naszym e-Sklepie i zapytaj opiekuna jaki mamy dla ciebie prezent. Jego ważność mija z końcem roku.

Czytaj więcej

Aplikacja SADP - narzędzie do organizacji systemów CCTV opartych na urządzeniach HIKVISION w sieci lokalnej

SADP (ang. Search Active Device Protocol) to darmowe i proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do wyszukiwania w sieci lokalnej kamer i rejestratorów marki Hikvision. Za jego pomocą można zmodyfikować podstawowe parametry sieciowe rejestratorów i kamer IP oraz zmienić lub przywrócić hasło. Po podłączeniu do sieci nowych urządzeń tego samego producenta ich adresy IP powtarzają się. Program SADP umożliwia ich zmianę bez względu na to czy są takie same i czy znajdują się w tej samej podsieci. Oprogramowanie dostępne jest na platformę Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows 2008 - 32 / 64-bit, Windows XP, Windows 2003 - 32-bit.

Czytaj więcej