Długość gwarancji na towary zakupione w firmie DIPOL

Aktualizacja: styczeń 2024
Wszystkie towary z oferty objęte są gwarancją producenta. Okres gwarancji wynosi od 1 roku do 15 lat. W karcie katalogowej każdego towaru w serwisie internetowym firmy DIPOL znajduje się zapis precyzujący długość gwarancji dla konkretnego towaru. Od marca 2019 r. informacja o długości gwarancji podawana jest także na fakturze sprzedaży przy każdej pozycji towarowej. Czas trwania gwarancji jest uzależniony od rodzaju sprzętu oraz od producenta.
Firma DIPOL przykłada maksimum uwagi, aby przygotować dla Państwa jak najlepsze produkty w możliwie najlepszych cenach. Testuje, negocjuje, drobiazgowo sprawdza - wszystko po to, aby najważniejszy klient firmy - instalator - nie musiał wracać na obiekt do napraw gwarancyjnych. O tym, jak poprawnie wykonać instalację, instalatorzy mogą dowiedzieć się na firmowych stronach o specjalistycznych kursach i warsztatach. Zapraszamy!
We wrześniu 2011 r. firma DIPOL wydłużyła podstawową gwarancję z 1 roku do 2 lat.
Od lutego 2019 r. dla większości produktów długość gwarancji została zwiększona z 2 do 3 lat.
Od marca 2019 r. długość gwarancji drukowana jest na fakturze przy każdym towarze.
Obecnie 80% produktów z oferty DIPOL ma gwarancję 3-letnią lub dłuższą.
Poniżej zaprezentowano grupy towarów według długości gwarancji. Jeżeli dla danej marki podlinkowano grupę (grupy) towarów, to tylko one mają wskazaną długość gwarancji, a na pozostałe towary tej marki udzielana jest gwarancja o innym okresie.
  • NETSET - rodzina markowych skrętek komputerowych
  • TERRA - specjalistyczne urządzenia do odbioru i dystrybucji sygnałów telewizji satelitarnej i naziemnej: multiswitche, wzmacniacze, zwrotnice, filtry LTE, modulatory, przemienniki, streamery, transmodulatory, encodery, nadajniki i odbiorniki optyczne
  • SIGNAL FIRE - spawarki światłowodowe
  • MASTER - rodzina złączy kompresyjnych TV/SAT/CCTV i zaciskaczy
Zmiany od lutego 2019 r.:
  • od września 2019 r. spawarki Signal mają gwarancję wydłużoną do 4 lat (wcześniej 3 lata)
  • od maja 2019 r. domofony i wideodomofony Hikvision mają gwarancję wydłużoną do 3 lat (wcześniej 2 lata)