Promocja HIKVISION „#instalujehikvision i wygrywam!”

Firma DIPOL zaprasza instalatorów sprzętu CCTV do udziału w promocji organizowanej przez HIKVISION POLAND #instalujehikvision i wygrywam. Kupuj produkty Hikvision i zgarnij bon podarunkowy na zakupy!

Czytaj więcej

DH Partner - nowa aplikacja dla Partnerów Dahua

Nowa aplikacja dla Partnerów Dahua.

Czytaj więcej

Najważniejsze funkcje dostępne w urządzeniach Dahua

Nowoczesne funkcje kamer Dahua zapewniają użyteczny i kolorowy obraz przy słabym oświetleniu, wykorzystują algorytmy sztucznej inteligencji oraz odstraszają intruzów.

Czytaj więcej

Jak wybrać kamerę i rejestrator IP Dahua
przewodnik i charakterystyka podstawowych serii

Przewodnik po urządzaniach firmy Dahua ułatwia wybór sprzętu pod kątem funkcji jakie spełniać ma system monitoringu.

Czytaj więcej

Hik-ProConnect - usługa chmurowa dla instalatorów i integratorów systemów Hikvision

Hik-ProConnect to nowoczesna platforma chmurowa dla instalatorów i integratorów systemów Hikvision. Pozwala na zdalną diagnostykę i konfigurację urządzeń.

Czytaj więcej

Pomiar temperatury osób i zliczanie klientów w obiektach biurowych i z dużym przepływem osób

Nowoczesna technika znacząco ułatwia pracę działu ochrony dużych firm handlowych, obiektów biurowych, produkcyjnych, lotnisk - czyli wszystkich obiektów z dużym przepływem osób. Firma Hikvision oferuje urządzenia do błyskawicznego odnajdywania osób z podwyższoną temperaturą oraz liczenia osób będących w obiekcie nawet takim który ma wiele wejść i wyjść.

Czytaj więcej

Jak dokonać zgłoszenia projektu Hikvision?

Korzystny zakup profesjonalnych urządzeń Hikvision wymaga przejścia procedury rejestracji projektu u producenta. Ta ścieżka zakupu zarezerwowana jest dla profesjonalistów.

Czytaj więcej

Systemy liczące klientów - prezentacja Hikvision

Technologia na której opiera się liczenie osób jest w stanie automatycznie dostarczyć potrzebnych statystyk oraz na bieżąco informować obsługę o liczbie osób przebywających w sklepie. W dużych obiektach, posiadających wiele wejść, statystyki prowadzone są dla całego obiektu a nie pojedynczego wejścia. W naszej ofercie posiadamy dedykowane do tego zadania kamery i oprogramowanie.

Czytaj więcej

Rozwiązania Hikvision do pomiaru temperatury osób

Rozwiązanie Hikvision do pomiaru temperatury, z wieloma produktami i szerokim zakresem zastosowań, zostało zaprojektowane, aby uzyskać szybki, bezpieczny i nie wymagający kontaktu pomiar w miejscach publicznych.

Czytaj więcej

Sposoby bezdotykowego pomiaru temperatury

Przewodnik Hikvision. Co to jest termowizja? Proces skanowania temperatury. Profesjonalne rozwiązania do pomiaru podwyższonej temperatury. Ręczny system do pomiaru podwyższonej temperatury.

Czytaj więcej