DIPOL na targach, konferencjach i wystawach

DIPOL na targach w roku 2023:
 • Targi Energetab 2023.
Mieliśmy wielką przyjemność spotkać się z instalatorami i uczniami szkół technicznych na targach Energetab 2023, podczas których prezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania dla instalacji teletechnicznych. Na pierwszym miejscu pod względem zainteresowania wśród odwiedzających nas instalatorów znalazła się nowa seria urządzeń do diagnostyki połączeń światłowodowych. Na potrzeby targów stworzyliśmy stanowisko do testowania tych produktów ze specjalnie przygotowanym torem optycznym. Uzupełnieniem tej sekcji naszego stoiska była spawarka Signal Fire AI-9, na której zainteresowani mogli wykonać, często pierwsze w swoim życiu, spawy włókien optycznych. Na osobnym stanowisku pokazaliśmy optyczną instalację RTV/SAT marki TERRA polecaną do rozległych lokalizacji. Jej zaletą jest prowadzenie cienkich światłowodów zamiast dziewięciu przewodów koncentrycznych i 100% odporność na zewnętrzne zakłócenia.
Oprócz światłowodów, atencja wizytujących nasze stoisko najczęściej kierowała się na kamery, zarówno modele marki Sunell, wyróżniające się wysoką, jakością obrazu oraz produkty marki Dahua, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań. Pokazaliśmy w pełni wyposażoną skrzynkę nasłupową Signal, gdzie z media konwertera N299714 ze swichem zasilane były kamery a sygnał IP był zamieniany i przesyłany dalej światłowodem.
Dużą uwagę przedstawicieli branży energetycznej wzbudzała prezentowana przez nas oferta anten 5G / LTE, które dzięki swojej niezawodności, tak chętnie wykorzystuje się w transmisji danych z urządzeń pomiarowych w terenie.
Odwiedzający kierowali wiele pytań o nowości w naszej ofercie RACK i możliwości systemu RACKBOARD, który umożliwia instalację niestandardowych elementów w tego typu szafach, szczególnie modułów przystosowanych do montażu na szynach DIN.
W rogu stoiska prowadziliśmy mistrzostwa w zaciskaniu na czas złączy kompresyjnych MASTER na przewodach koncentrycznych TRISET. Zadanie polegało na ściągnięciu poszczególnych warstw kabla ściągaczem E8010 i poprawnym zaciśnięciu złącza E80342 / E8277. Najlepszemu uczestnikowi zajęło to mniej niż 15 sekund.
Dziękujemy wszystkim, tak licznie odwiedzającym nasze stoisko. Jesteśmy wdzięczni za Państwa sugestie, pytania i wymianę doświadczeń. Dzięki takim spotkaniom wiemy co dla Was jest ważne z czego jesteście zadowoleni a nad czym musimy jeszcze popracować. Do zobaczenia na kolejnych targach.
DIPOL na targach w roku 2022:
 • Targi Romanian Security Fair 2022.
W dniach 9-11 listopada 2022 mieliśmy przyjemność zaprezentować swoją ofertę podczas rumuńskich targów bezpieczeństwa, które odbywają się co dwa lata w Bukareszcie. Na tej najważniejszej w kraju imprezie poświęconej tematyce Security wystawiło się kilkadziesiąt największych firm z branży.

Ponieważ Rumunia to kraj, w którym włókna optyczne stosuje się na ogromną skalę, spawarka światłowodowa jest jednym z podstawowych narzędzi każdego instalatora. Przełożyło się to na bardzo duże zainteresowanie prezentacją naszej ekonomicznej, wszechstronnej i niezawodnej spawarki Signal Fire AI-9.

Oprócz spawarki, dużą popularność wzbudziły konektory i narzędzia MASTER, także dzięki organizowanych przez nas mistrzostwach świata w ich zaciskaniu. Na targach ustanowiono rekord kraju: 14 sekund :).

Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi z Rumunii za zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu, mamy nadzieję wrócić do Bukaresztu za dwa lata.
DIPOL na targach w roku 2019:
 • Targi Energetab 2019.
Podczas tegorocznej edycji targów, DIPOL pokazał wiele nowości z zakresu realizacji nowoczesnych instalacji teletechnicznych. Zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania z zakresu inteligentnej analizy obrazu w systemach monitoringu wizyjnego, jak również absolutna nowość na rynku CCTV - kamery bispektralne, którymi szczególnie zainteresować się mogą przedstawiciele branży energetycznej oraz szeroko pojętego przemysłu. Część prezentowanej na stoisku ekspozycji poświęcona była unikatowemu na skalę europejską systemowi integracji nowoczesnego monitoringu IP ze zbiorczą instalacją telewizyjną TV/SAT. Zainteresowani systemami wideodomofonowymi, mogli sprawdzić możliwości najnowszych rozwiązań IP Hikvision z tego zakresu.
Zaprezentowane zostały nowości z dziedziny instalacji światłowodowych oraz Ethernet, w tym najnowsze modele spawarek światłowodowych Signal Fire oraz optyczne kable HDMI pozwalające na wykonywanie bezpośrednich połączeń HDMI na nawet 70 metrach bez konieczności stosowania dodatkowego osprzętu.
Na naszym stoisku niemal wszystkie przedstawiane rozwiązania były prezentowane są w sposób interaktywny - odwiedzający mieli możliwość zobaczyć, dotknąć oraz zapoznać się z zasadami działania oraz funkcjonalnością wszystkich urządzeń.
Więcej o naszej prezentacji na targach można przeczytać tutaj.
DIPOL na targach ENERGETAB 17-19.09.2019
Interaktywne stoisko firmy Dipol było, jak co roku, oblegane przez tłum zainteresowanych.
Wielu odwiedzających brało udział w mistrzostwach w zaciskaniu złączy MASTER.
Każdy chciał zobaczyć jakie jest proste spawanie światłowodów na spawarce Signal Fire AI-9.
 • SEGUREX Lizbona Portugalia 2019.
W dniach 8-11 maja, w stolicy Portugalii, Lizbonie, wraz z naszym lokalnym partnerem, firmą SKUA, wzięliśmy udział w targach SEGUREX. Jest to największa wystawa branży safety & security w Portugalii. Według informacji przekazanych przez organizatorów, na 20 000 m2 powierzchni swoje stoiska zaprezentowało 160 wystawców. Na targach pojawiło się około 40 000 odwiedzających. Przygotowane stoisko było jednym z największych na całym wydarzeniu i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Największą uwagę przyciągały media konwertery, switche przemysłowe, szafy RACK i akcesoria, rozwiązania dla transmisji sygnału HDMI (konwertery i modulatory), złącza MASTER i spawarka Signal Fire AI-8.


SEGUREX Lizbona Portugalia 2019
Prezentacja produktów marek Ultimode, Signal i Master.
 • Electronics Show 2019 Warszawa.
W dniach 10-12 maja wzięliśmy udział w drugiej edycji targów elektroniki użytkowej: Electronics Show, które odbyły się na terenie PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Na wydarzeniu pojawiły się największe i najbardziej znane firmy z branży, takie jak Sony, LG, Nintendo, Siemens, Huawei, Tesla i Media Markt. Targi odwiedziła także liczna delegacja wystawców z Chin. Prezentowano pełne spektrum szeroko pojętej elektroniki, począwszy od AGD, RTV i pojazdów elektrycznych, na spawarkach światłowodów, wannach jacuzzi i płytach winylowych kończąc. Nasze stoisko było praktycznie bez przerwy otoczone przez zainteresowanych. Oprócz Śpiewającego Robota i okręgowych mistrzostw w zaciskaniu złączy MASTER, dla wszystkich (licznych) chętnych przeprowadzaliśmy pokazy spawania włókien światłowodowych na urządzeniu Signal Fire AI 8.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie naszą ofertą i emocje podczas rywalizacji w zaciskaniu złącz na czas!
Śpiewający Robot DIPOLa
z kolegą
Intensywna nauka spawania
włókien światłowodowych
 • Moto Show 2019 Kraków.
Nasz Śpiewający Robot wystąpił obok niesamowitych pojazdów, które tłumnie pojawiły się na jednym z największych motoryzacyjnych wydarzeń w Polsce. Moto Show to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami i trendami w szeroko rozumianym moto-sporcie. Na imprezie nie zabrakło niesamowitych popisów kaskaderów i drifterów, symulatorów wyścigowych, spotkań z ekspertami i wielu, wielu innych atrakcji.

 • Elektrotechnika 2019 Warszawa.
Podczas warszawskich targów Elektrotechnika 2019 firma DIPOL zorganizowała 3-dniowe mistrzostwa w zaciskaniu złączy kompresyjnych Master. Uczestnicy zabawy musieli w jak najkrótszym czasie przygotować przewód i zacisnąć złącze kompresyjne typu BNC na kablu koncentrycznym Triset-113, korzystając z profesjonalnych narzędzi Master. Choć każdy zawodnik, który wykonał zadanie poniżej określonego progu czasowego otrzymał nagrodę, to zwycięzca mógł być tylko jeden. Spośród setki chętnych profesjonalistów i instalatorów-amatorów z całego świata najlepszym okazał się pan Piotr z firmy Jupima.pl, który wykonał postawione przed nim zadanie w zadziwiające 14:15 s! Podczas uroczystego wręczenia nagrody zwycięzca otrzymał puchar Mistrza Świata i komplet narzędzi Master. Serdecznie gratulujemy Mistrzowi i wszystkim uczestnikom turnieju! Zapewniamy, że to dopiero początek rywalizacji.
Mistrz Świata w zaciskaniu złączy Master
Przygotowanie kabla do założenia złącza
Stanowisko prób było cały czas oblegane przez tłum chętnych
 • SAT KRAK 2019 Kraków.
Zwycięzcą Plebiscytu SAT Kurier Awards w kategorii Najlepszy produkt multimedialny/akcesoria został cyfrowy modulator MHD001P DVB-T TERRA. Plebiscyt został zorganizowany przez redakcję dwumiesięcznika SAT Kurier przy okazji odbywającej się 1 marca w Hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie Wystawy i konferencji branżowej SAT KRAK. Jury doceniło jakość wykonania, prostotę konfiguracji, niską cenę i przewidywany długi okres eksploatacji poparty 4 letnią gwarancją. Statuetkę z rąk organizatora konferencji odebrał Dyrektor marketingu i reklamy firmy DIPOL - Piotr Waśniowski.
DIPOL na targach w roku 2018:
 • Targi Energetab 2018.
Targi Energetab 2018. W dniach 11-13 września 2018 handlowcy i inżynierowie firmy DIPOL spotkali się z obecnymi i przyszłymi klientami na targach w Bielsku-Białej. Interesujące rozmowy prowadzone były także z projektantami, nauczycielami zawodów technicznych, uczniami i studentami, a także inwestorami. DIPOL zaprezentował wybrane produkty ze swojej szerokiej oferty. Najwięcej pytań dotyczyło transmisji sygnału HDMI w różnych mediach i nawet bezprzewodowo, udostępnienia sygnału z 12 kamer IP Hikvision w budynkowej sieci DVB-T z pomocą transmodulatora mix-440 TERRA, kamer i rejestratorów Hikvision i spawarki Signal Fire AI-8. Duża ilość działającego sprzętu przyciągała wielu rozmówców. Można było nawet sprawdzić jak wygląda w naturze proces spawania światłowodów lub porozmawiać ze Śpiewającym Robotem po polsku, angielsku, chińsku, niemiecku, a nawet po śląsku. Więcej o naszej prezentacji na targach można przeczytać tutaj.
DIPOL na targach Energetab 2018 w Bielsku-Białej
 • Securex 2018.
SECUREX to odbywające się co 2 lata, największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas poznańskich targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych.
Podczas tegorocznej edycji targów, DIPOL zaprezentował zarówno sprawdzone na rynku instalatorskim rozwiązania CCTV, jak i szereg nowości związanych z szeroką pojętą branżą instalacji niskoprądowych. Na stoisku można było zobaczyć najnowsze modele kamer oraz rejestratorów analogowych oraz IP dedykowanych zarówno do rozległych, jak i obejmujących kilka kamer instalacji. Zaprezentowano również rozwiązania mobilne oraz długo oczekiwany system pozwalający na integrację systemów monitoringu IP ze zbiorczą instalacją telewizyjną. Nie zabrakło także praktycznych rozwiązań na wykorzystanie światłowodów w instalacjach CCTV i nie tylko. Nasi doradcy handlowi oraz techniczni służyli wsparciem w zakresie realizacji instalacji teletechnicznych.
 • Automaticon 2018.
Odwiedzający stoisko firmy DIPOL, mieli okazję poznać bliżej naszego Śpiewającego Robota, który z biegiem czasu nabiera nowych zdolności.
1) Switch TP-Link TL-SF1005D N29915
2) Kamery IP Hikvision DS-2CD2F22FWD-I
3) Przedłużacz pilota 2079T/R R94116
4) Obudowa multiswitcha SIGNAL MP-0508L R6944508
5) Obrotnica GL-402
6) Kamera HD-TVI V-CAM 361 M7404
7) Uchwyt ścienny Sunell SN-BK323 M5731
8) Puszka abonencka ULTIMODE TB-02B
9) Multiswitch przelotowy TERRA SRM-521 R80521
10) Złącza F Platinum E80274 na przewód Triset-113 E1015
11) Korpus kamery HD-TVI N-CAM 870 M7486
12) Ramię obrotowe kamery HD-TVI N-CAM 870 M7486
13) Dłoń wydrukowana na urządzeniu ATMAT SIGNAL XLP211261
14) Patch-panele do Szaf RACK 19" SIGNAL
15) Antena ATK-LOG ALP LTE A7044
16) Konwerter sygnału HDMI na IP SIGNAL H3607
17) Punkt dostępowy TP-Link TL-WA7510N
18) Punkt dostępowy TP-Link EAP110 N2562
19) Przejście F - F (gniazdo podwójne) E8239
20) Złącza F MASTER
21) Multiswitch MP-0504L SIGNAL R6944504
DIPOL na targach w roku 2017:
 • Horeca 2017.
Targi HORECA/GASTROFOOD są odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży hotelarskiej oraz gastronomicznej w Polsce. Dzięki tak rozbudowanej wielotematycznej formule, targi w Krakowie wyróżniają się wśród innych imprez tego typu. Tutaj spotyka się cała branża, aby podsumować rok i zaprezentować nowości na kolejny sezon.
DIPOL zacieśnia współpracę z TP-Link.
Na targach Horeca obie firmy miały wspólne stoisko.
Podczas tegorocznej edycji targów, DIPOL zaprezentował szereg nowości. Szczególnie polecane były rozwiązania dla bezprzewodowych systemów dostępu do sieci Internet bazujących na urządzeniach firmy TP-Link. Prezentacja objeła produkty dedykowane zarówno dla małych pensjonatów jaki wielkich hoteli.
więcej
 • SAT KRAK 2017.
10 listopada, na terenie hotelu Hampton by Hilton w Krakowie odbyła się tegoroczna edycja targów SAT KRAK, na której DIPOL i inni przedstawiciele branży TV-SAT prezentowali swoje najnowsze produkty i rozwiązania. W tym roku pokazaliśmy multiswitch programowalny SRM-521 TERRA oraz nowego Śpiewającego Robota. O ile mechaniczny śpiewak przykuwał uwagę odwiedzających swoim futurystycznym wyglądem i donośnym głosem, to gwiazdą wieczoru została nowość firmy TERRA.
Przy okazji targów odbyła się uroczysta gala wieńcząca plebiscyt SAT KURIER Awards, na której rozdano statuetki za najlepsze produkty w branży TV-SAT. W kategorii "Najlepszy element instalacji zbiorczej" multiswitch SRM-521 TERRA dostarczający sygnał do 32 odbiorników za pomocą jednego kabla koncentrycznego (technologia UNICABLE) okazał się bezdyskusyjnym zwycięzcą. Serdecznie dziękujemy za Państwa głosy!

 • ENERGETAB 2017.
Dziękujemy wszystkim, których mogliśmy gościć na naszym stoisku. Kamera licząca Hikvision K1705 wykazała, że było Was przeszło 9 tysięcy!!! Na naszej stronie www pokazywany był aktualizowany co minutę banner z liczbą odwiedzających nasze stoisko. Z racji profilu targów najliczniejszą grupą zwiedzających byli przedstawiciele branży energetycznej. Interesowała ich szczególnie ręczna kamera termograficzna Hikvision DS-2TP03-15VM/W K1708. Posiada ona dwa przetworniki: termowizyjny i światła widzialnego, który poprawia i uszczegółowia obraz. Wiele osób było zdziwionych, że zaawansowana spawarka światłowodowa Signal Fire AI-7 L5880 może być sprzedawana w tak niskiej cenie. Bardzo wspomógł nas na stoisku Śpiewający Robot Dipola. Wiele osób chciało się z nim przywitać i posłuchać co ma do powiedzenia. Pełna relacja z targów tutaj. Zapraszamy na kolejne targi tej branży już za rok, w tym samym miejscu.
Specjalnie napisany program komputerowy przechwytywał liczbę zwiedzających z generowanych przez kamerę danych i po obróbce graficznej prezentował na stronie Dipola baner z aktualizowaną co minutę, liczbą osób przechodzących przed stoiskiem na targach Energetab. W najlepszym dniu odwiedziło nas przeszło 4 tys. osób!
Śpiewający Robot Dipola v2.0 wzbudzał powszechne zainteresowanie:
wyglądem - został wykonany z urządzeń i kabli, jakie ma w swojej ofercie DIPOL,
pięknym głosem - śpiewał piosenki biesiadne i arie operowe,
przyjaznym nastawieniem - ściskał dłonie zwiedzających,
dobrymi manierami - prawił kobietom komplementy.
DIPOL na targach w roku 2016:
 • SAT KRAK 2016.
W dniach 6-7 października, w przestrzeni wystawowej hotelu Galaxy w Krakowie odbyła się 12 edycja Wystawy Sat Krak - największego tego typu wydarzenia, skupiającego liderów branży RTV/SAT w Polsce. Odwiedzający wystawę mieli okazję zapoznać się z nowościami produktowymi przygotowanymi przez wystawców na ten sezon, jak również zasięgnąć języka wśród specjalistów zorientowanych w najnowszych trendach branży instalacji telewizyjnych. Podczas drugiego dnia targów jeden z naszych inżynierów zaprezentował możliwości światłowodowego systemu dystrybucji sygnałów RTV/SAT podczas prezentacji: "Światłowodowa instalacja multiswitchowa RTV/SAT TERRA".

Prestiżową statuetkę SatKurier Award 2016 w kategorii Innowacja Roku zdobyła firma Dipol za serię nowoczesnych transmodulatorów TERRA: TDX410C DVB-S/S2 (8PSK, QPSK) - DVB-T (COFDM) oraz TTX410C DVB-T/T2/C - DVB-T (COFDM). Podczas uroczystej gali nagrodę z rąk Prezesa Targów Janusza Sulisza odebrał Piotr Waśniowski.
 • ENERGETAB 2016.
Energetab to odbywające się w Bielsku-Białej międzynarodowe targi branży energetycznej. W roku 2016 impreza ta gościła ponad 700 wystawców z krajów Europy i Azji. Oprócz rozwiązań dla energetyki, pokazane zostały produkty z branż pokrewnych.

DIPOL zaprezentował szereg nowości mogących zainteresować szerokie grono odbiorców. Przede wszystkim przebój drugiego półrocza 2016 - system monitoringu przemysłowego CCTV HDTVI w wersji 3.0. Pokazaliśmy też instalacje światłowodowe, transmisji sygnałów wizyjnych oraz Ethernetu (przy wykorzystaniu różnego rodzaju okablowania), oraz sprzęt sieciowy, dedykowany do zastosowań przemysłowych. Nie zabrakło również propozycji dla zainteresowanych sieciami GSM/LTE oraz telewizyjnymi, zarówno w zakresie wykonawstwa jak i projektowania instalacji. Nasi doradcy handlowi oraz techniczni przeprowadzili liczne rozmowy służąc wsparciem w zakresie realizacji instalacji teletechnicznych.
Przejrzysta prezentacja towarów i rozwiązań skłaniała zwiedzających
do rozmów nt zastosowań i parametrów urządzeń.
Wiele osób z ciekawością oglądało wydruk z drukarki 3D gdzie obraz, malowany grubością wydruku, pokazywał się patrząc pod światło.
Pozdrowienia z Targów Enegetab.
Na zdjęciu uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej im. Jędrzeja Śniadeckiego, nasz handlowiec Łukasz i, oczywiście, Drukarka 3D SIGNAL ATMAT XXL ;-)
 • SECUREX 2016.
SECUREX to odbywające się co 2 lata, największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas poznańskich targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych.
Podczas tegorocznej edycji DIPOL zaprezentował szereg nowości mogących zainteresować szerokie grono odbiorców. Mowa tu m.in. o najnowszej generacji kamerach CCTV marki Hikvision dedykowanych do pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, urządzeniach do systemów monitoringu pracujących w oparciu o analogowy standard FullHD, jak również sprzęcie sieciowym, dedykowanym do zastosowań przemysłowych (switche PoE, media konwertery). Pokazaliśmy zaawansowaną technologicznie kamerę termowizyjną Sunell wraz ze scenariuszami jej zastosowania. Instalatorów, którzy coraz częściej mają do czynienia z okablowaniem światłowodowym interesowały unikatowe w skali krajowej wideo konwertery światłowodowe przeznaczone do transmisji z kamer HD-TVI/CVI. Uzupełnieniem prezentowanej oferty była drukarka 3D zbudowana w oparciu o szafę RACK SIGNAL
Targi Securex 2016 odwiedziło blisko 30 tys. osób. Nasze stoisko było oblegane zarówno przez entuzjastów wydruków 3D jak i markowych urządzeń CCTV. Największe zainteresowanie wzbudziły kamery Darkfighter i Lightfigter do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych. Szczególnie uwagę przyciągała kamera Lightfighter Hikvision DS-2CD4A25FWD-IZS K17891 która, po wczytaniu do niej listy czarnej i białej, może samodzielnie, poprzez wyjście alarmowe, sterować szlabanem parkingowym.
Drukarka 3D była monitorowana
przez kamerę i rejestrator Hikvision
Rejestrator 32 kamer
archiwizujący w rozdzielczości 4K
Dużym zainteresowaniem cieszyły się kamery Hikvision Darkfighter i Lightfighter
 • Targi Edukacyjne, Festiwal Zawodów 2016.

W dniach 17-19 marca 2016, podczas dorocznych targów Edukacyjnych w Krakowie, na stoisku Zespołu Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku, można było oglądać naszego śpiewającego Robota oraz Drukarkę 3D ATMAT SIGNAL.

 • Dni druku 3D 2016.
Firma DIPOL zaprezentowała drukarkę 3D SIGNAL ATMAT oraz innowacyjny system monitoringu druku 3D oparty o bezpłatną platformę mobiliną firmy HIKVISION na VII edycji Dni Druku 3D w Kielcach.


ATMAT SIGNAL to rodzina 3 budżetowych drukarek 3D (wersja XL, XXL i XXXL) montowanych w szafie typu RACK 19”. Maszyny te zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy od drukarki 3D oczekują dużego pola roboczego, rozsądnej ceny samego urządzenia oraz przede wszystkim wyjątkowo niskich kosztów druku.


Za pomocą dodatkowego zestawu, składającego się z kamery oraz rejestratora Hikvision, użytkownik ma możliwość podglądu oraz rejestracji procesu wydruku. Transmitowany obraz można oglądać w dowolnym miejscu na świecie poprzez sieć. IVMS-4500 to darmowa aplikacja mobilna firmy Hikvision przeznaczona na urządzenia mobilne. Program służy do zdalnego podgląd obrazu na żywo lub nagrań, z rejestratorów i kamer sieciowych. Umożliwia jednoczesny podgląd na żywo z wielu drukarek Atmat Signal.

 • RemaDays 2016.
DIPOL był wystawcą na targach Gadżetów i Reklamy RemaDays w Nadarzynie pod Warszawą, w dniach 16-18.02.2016. Na targach zaprezentowaliśmy rodzinę drukarek 3D ATMAT Signal.
W tym roku targi były tłumnie odwiedzane, nie tylko przez przedstawicieli branży reklamowej. Nasze stoisko, na którym wystawialiśmy naszą drukarkę 3D do samodzielnego montażu oraz system monitoringu druku 3D HIKVISION, cieszyło się olbrzymią popularnością. Drukarka ATMAT Signal znacznie wyróżniała się na tle konkurencji, przede wszystkim dzięki bardzo dużemu polu roboczemu i znakomitej cenie. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o naszych urządzeniach, zapraszamy tutaj.
 • ELEKTROTECHNIKA 2016.
Prezentowana przez firmę DIPOL Światłowodowa instalacja multiswitchowa RTV/SAT firmy TERRA
zdobyła II nagrodę targów za "Najbardziej innowacyjny Produkt lub Technologię"
W dniach 27-29 stycznia 2016, w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie odbyła się 14 edycja Wystawy Elektrotechnika 2016. Targi przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Odwiedzający wystawę mieli okazję zapoznać się z nowościami produktowymi przygotowanymi przez wystawców na ten sezon, jak również zasięgnąć języka wśród specjalistów zorientowanych w najnowszych trendach branży instalacji telewizyjnych.
Firma DIPOL obok sprawdzonych rozwiązań, zaprezentuje szereg nowości mogących zainteresować zarówno instalatorów branży RTV/SAT, developerów jak i odbiorców detalicznych. W tym roku przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą:
 • wykorzystanie instalacji światłowodowych w telewizji na przykładzie nowego systemu dystrybucji sygnałów TV/SAT TERRA
 • instalacje do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej - w tym nowy system multiswitchowy TERRA
 • stację czołową jako źródło sygnału w instalacji koncentrycznej
 • urządzenia do transmisji sygnałów HDMI za pomocą różnego rodzaju okablowania
 • system IPTV Terra przeznaczony do hoteli oraz obiektów użyteczności publicznej
 • modulatory DVB-T
 • łączenie światłowodów - zaprezentujemy spawarkę, która szturmem zdobywa europejskie rynki
 • okablowanie zgodne z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
Nadajnik optyczny OT501 umożliwia podpięcie konwertera QUATRO i sygnału z anteny telewizji naziemnej DVB-T.
Odbiornik optyczny QUATRO DVB-S+DVB-T.
DIPOL na targach w roku 2015:
 • SAT KRAK 2015.
W dniach 8-9 października, w przestrzeni wystawowej hotelu Galaxy w Krakowie odbyła się 11 edycja Wystawy Sat Krak - największego tego typu wydarzenia, skupiającego liderów branży RTV/SAT w Polsce. Odwiedzający wystawę mieli okazję zapoznać się z nowościami produktowymi przygotowanymi przez wystawców na ten sezon, jak również zasięgnąć języka wśród specjalistów zorientowanych w najnowszych trendach branży instalacji telewizyjnych... więcej
Na uroczystej gali, odbywającej się podczas wystawy telewizji cyfrowej SatKrak 2015, rozdano nagrody SatKurier Awards, przyznawane za najlepsze produkty z branży TV-SAT. W tym roku firma DIPOL otrzymała statuetkę w kategorii "Najlepsze akcesoria" za rodzinę konwerterów HDMI - linię produktów które umożliwiają transfer sygnału HDMI przez różne media na duże odległości.
 • VI DNI DRUKU 3D KIELCE.
26 września 2015 r., podczas 6 edycji "Dni Druku 3D", DIPOL zaprezentował nową drukarkę 3D Signal XXXL, charakteryzującą się imponującą przestrzenią roboczą (310 x 320 x 530 mm), stworzoną we współpracy z firmą ATMAT. Impreza odbyła się w Instutute of Design Kielce, przy ul. Zamkowej 3 w Kielcach.
 • ENERGETAB 2015.
DIPOL, wzorem lat poprzednich zaprezentował szereg nowości mogących zainteresować szerokie grono odbiorców. Mowa tu o nowoczesnych systemach monitoringu, instalacjach światłowodowych, transmisji sygnałów wizyjnych oraz Ethernet przy wykorzystaniu różnego rodzaju okablowania oraz sprzęcie sieciowym dedykowanym do zastosowań przemysłowych. Nie zabrakło również propozycji dla zainteresowanych sieciami GSM/LTE oraz telewizyjnymi zarówno w zakresie wykonawstwa, jak i projektowania instalacji. Nasi doradcy handlowi oraz techniczni służyli wsparciem w zakresie realizacji instalacji teletechnicznych w budynkach i nie tylko.
Na stoisku targowym zaprezentowaliśmy następujące produkty i zagadnienia:
 • urządzenia przeznaczone dla systemów monitoringu w nowych standardach HD-TVI oraz AHD
 • termowizyjne systemy monitoringu; zaprezentujemy działanie oraz przykłady wykorzystania termowizyjnej kamery Sunell K1606
 • tanie i efektywne metody spawania włókien światłowodowych nie tylko w instalacjach monitoringu
 • przemysłowe przełączniki sieciowe z wbudowanym zasilaniem PoE jako najbardziej efektywną metodą rozwiązania problemu zasilania w systemach IP z uwzględnieniem instalacji realizowanych w obiektach przemysłowych
 • rozwiązania dla transmisji sygnałów wideo/ethernet w instalacjach światłowodowych
 • rozwiązania dla transmisji sygnałów HDMI z wykorzystaniem okablowania różnego typu
 • szafy 19" typu RACK
 • instalacje wzmacniania sygnału telefonii komórkowej i internetu
 • anteny komunikacyjne, także LTE.
 • V DNI DRUKU 3D KIELCE.
W czasie V edycji "Dni Druku 3D" w Kielcach w dniach 11-12 marca 2015 r. DIPOL zaprezentował drukarkę 3D wmontowaną w szafę wiszącą Rack 12U Signal R912022 Szafa została specjalnie ocieplona i uszczelniona, aby zapewnić druk w podwyższonej temperaturze. Do podglądu i rejestracji przebiegu procesu drukowania zastosowano kamerę v-cam 430 M10754 oraz rejestrator HIKVISION DS-7104HWI-SH M71042... więcej
DIPOL na targach w roku 2014:
 • SAT KRAK 2014.
W dniach 2-3 października, w przestrzeni wystawowej hotelu Galaxy w Krakowie odbyła się Wystawa Sat Krak - największe tego typu wydarzenie, skupiające liderów branży RTV/SAT w Polsce. Podczas tegorocznej edycji oprócz zapoznania się z prezentowanymi nowościami produktowymi, goście mieli okazję posłuchać tego, co na temat przyszłości cyfrowego radia DAB+ oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T myślą branżowi eksperci oraz osoby związane z mediami.
Dipol, w odpowiedzi na rosnącą ilość zapytań oraz duże zainteresowanie tematyką przesyłu sygnału HDMI w instalacjach indywidualnych oraz zbiorczych, zarówno na krótkich, jak i długich dystansach, przygotował szereg materiałów i rozwiązań. Dysponujemy pełną paletą produktów znajdujących zastosowanie w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych, klubach, pubach, restauracjach, szpitalach, galeriach handlowych, sklepach RTV, a nawet statkach pasażerskich.
DIPOL na targach SAT KRAK 2-3.10.2014
Firma Dipol została nagrodzona w kategorii Najlepsze akcesoria
za produkt Konwerter sygnału HDMI na IP + przedłużacz pilota H3606
DIPOL na targach SAT KRAK 2-3.10.2014
DIPOL na targach SAT KRAK 2-3.10.2014
 • ENERGETAB 2014.
Energetab to odbywające się w Bielsku-Białej, międzynarodowe targi branży energetycznej, które w tym roku gościły przeszło 760 wystawców (w zeszłym roku 740) z krajów Europy i Azji. Oprócz prezentacji produktów dla modernizującej się polskiej energetyki, wiele firm demonstrowało produkty z branż pokrewnych. Wśród nich nie zabrakło również Dipola, który wzorem lat poprzednich zaprezentował szereg rozwiązań z zakresu teletransmisji, instalacji monitoringu wizyjnego, budynkowych instalacji światłowodowych oraz zupełnie nowych systemów inteligentnego budownictwa. Słoneczna pogoda sprzyjała zwiedzaniu, stąd szacuje się (wstęp jest bezpłatny więc są to dane szacunkowe) że w targi oglądnęło ponad 23 tys. zwiedzających.
 • MOBILE IT 2014.
W dniach 27-28 maja 2014 r. w Krakowie odbyła się premierowa edycja Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT. Wydarzenie było poświęcone zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Wysoki poziom programu towarzyszącego zapewniły instytucje specjalistyczne, środowisko naukowe i badawcze oraz specjaliści i praktycy branżowi. Głównym punktem merytorycznym Targów była konferencja Mobile Trends for Business poświęcona mobilnym technologiom, skierowana dla biznesu, marketingowców i deweloperów.
DIPOL na targach Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT 27-28 Maja 2014
DIPOL na targach Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT 27-28 Maja 2014
Nasze stoisko było jednym z liczniej odwiedzanych. Na pytania zwiedzających, dotyczące zarówno kwestii prezentowanego sprzętu, jak i innych asortymentów, odpowiadali nasi specjaliści.
Relacja wideo z targów.
Na targach Mobile-IT DIPOL zaprezentował:
 • Dla operatorów komórkowych:
Programowalny wzmacniacz GSM marki Signal z możliwością zdalnego podglądu parametrów pracy. Poprzez sieć GSM administrator systemu możne kontrolować takie parametry, jak wzmocnienie oraz pasmo pracy, włączyć i wyłączyć urządzenie. Dodatkowo wzmacniacz wysyła monity (alarmy) dotyczące parametrów pracy. Sygnał z urządzenia może pokryć obszar do 2000m2.
>> więcej
Anteny BTS marki Trans-Data to rodzina anten dedykowanych dla operatorów komórkowych przeznaczonych do montażu na stacjach bazowych. Seria anten wprowadzonych na rynek przez firmę Dipol charakteryzuje się możliwością kontroli pochylenia anteny za pomocą RCU, jak i możliwością doprowadzenia sygnału o maksymalnej mocy nawet do 400 W.
>> więcej

 • Dla instalatorów oraz użytkowników końcowych:
Repeatry GSM marki Signal wzmacniające sygnał w pomieszczeniach o powierzchni 80 do 1200m2. Urządzenia spełniają wszystkie wytyczne zawarte w normie ETSI 300 609-4 co potwierdzone zostało badaniami polskiego Urzędu Komunikacji Elektronicznej. W ofercie dostępne są wzmacniacze pracujące w paśmie GSM, EGSM oraz 3G.
>> więcej
Anteny dedykowane do sieci LTE. Ich wysoka jakość oraz konkurencyjna cena przyciąga nowych klientów. W ofercie znajdą Państwo anteny MIMO 2x2 oraz anteny tradycyjne.
>> więcej


Anteny na pasma CDMA, GSM, DCS, 3G oraz LTE charakteryzujące się stałymi parametrami oraz wysoką jakością wykonania. Produkowane są w wielu odmianach: co do długości przewodu i rodzaju złącza.
>> więcej
Osprzęt do instalacji antenowych: konektory antenowe, przejścia złącz do modemów, przewody koncentryczne, złącza oraz różnego rodzaju uchwyty do mocowania anten zewnętrznych.
>> więcej

DIPOL na targach Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT 27-28 Maja 2014
DIPOL na targach Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT 27-28 Maja 2014
Jak zawsze lokomotywą napędową spotkań był Robot. Jego nowe funkcjonalności: logiczne odpowiedzi na zadawane pytania i reakcje na sprowokowane sytuacje, spotkały się z dużym zainteresowaniem.
O wywiad poprosiła nawet ogólnopolska rozgłośnia radiowa.
DIPOL na targach Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT 27-28 Maja 2014
Wykład inż. Łukasza Kopciucha, managera urządzeń GSM w firmie DIPOL,
dla uczestników zamkniętego seminarium wzbudził duże zainteresowanie
i sprowokował zgromadzonych do zadawania pytań, a na koniec został nagrodzony oklaskami.
 • SECUREX 2014.
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko zarówno w celach biznesowych
jak i zrobienia pamiątkowych fotek.
Na targach SECUREX 2014 DIPOL zaprezentował:
Rodzinę switchy PoE pod marką ULTIPOWER pracujących w standardach 802.3af (moc na gniazdo PoE nie przekracza 15,4 W) 802.3at (moc na gniazdo PoE nie przekracza 25,5 W), 4-24 porty PoE, 10/100 Mb/s i 1000 Mb/s
>> więcej
Mobilne 4-kanałowe rejestratory PROTECT serii 104 i 204 przeznaczone do zastosowań w autokarach, tramwajach, metrze oraz pojazdach specjalnych. Rejestracja w modelu 104 odbywa się na dwóch kartach SD a w modelu 204 na dysku 2,5". Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wykazuje podwyższoną odporność na drgania i wstrząsy.
>> więcej
Znakomite kamery analogowe i IP Sunell zyskały szerokie uznanie wśród instalatorów i użytkowników. W tym roku pojawiło się wiele nowych modeli które przebojem weszły na rynek CCTV. Ich wysoka jakość, nowoczesny design przy bardzo konkurencyjnej cenie przyciągają nowych klientów.
100 000 000 sprzedanych kamer zobowiązuje.
>> więcej
Szafy RACK marki SIGNAL to kompletna oferta prawie 20 szaf: serwerowych, stojących, wiszących, dwusekcyjnych oraz szynowych a także licznych akcesoriów: półek, szuflad, patch paneli wentylatorów itd. Solidność wykonania, jakość materiałów i łatwość składania to główne atuty tej oferty.
>> więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment osprzętu do instalacji światłowodowych: puszki dystrybucyjne, przełącznice, panele 19" FTTx, mufy zewnętrzne itd. Nie słabnie popyt na sprzedawane od wielu lat media i wideo konwertery marki ULTIMODE. Zaopatrujemy instalatorów w certyfikowane patchcordy wg podanej specyfikacji, ich wykonanie zajmuje nam tylko 2 dni.
>> więcej
 • ELEKTROTECHNIKA 2014. DIPOL przedstawił kompleksową ofertę wyposażenia budynków wielorodzinnych w okablowanie i sprzęt zgodny z rozporządzeniem w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Odwiedzający nasze stoisko mieli okazję podyskutować z naszymi specjalistami na temat:
  • okablowania strukturalnego budynków
  • okablowania budynków wielorodzinnych zgodnego z rozporządzeniem MTBiGM
  • realizacji oraz projektowania instalacji multiswitchowych
  • budynkowych sieci światłowodowych
  • szkoleń dla projektantów i instalatorów organizowanych przez firmę DIPOL.
Jest nam niezmieniernie miło poinformować, że program SatNet 3.0 otrzymał Nagrodę Ministerstwa Gospodarki
za najbardziej innowacyjny produkt lub technologię
prezentowaną na Targach Elektrotechnika 2014
I nagroda w konkursie pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki
na najbardziej innowacyjny produkt lub technologię
DIPOL na targach w roku 2013:
 • Targi SAT KRAK 2013. W dniach 3-4 października w Krakowie odbyła się dziewiąta edycja największych w Polsce targów branży TV/SAT. Po zeszłorocznym spotkaniu w Warszawie, targi wróciły tam, gdzie ich miejsce - do Krakowa. Prócz dyskusji panelowej o przyszłości lokalnych stacji telewizyjnych i cyfryzacji radia (DAB+), największą widownię zdobyła prezentacja firmy Dipol, prowadzona przez inżyniera Łukasza Bukowskiego pod tytułem: "Modulatory DVB-T - to już czas." Prezentacja udowodniła zebranym że modulatory analogowe to już przeszłość. Już teraz można kupić telewizory które nie mają głowicy analogowej. W niedalekiej przyszłości wyprą one całkowicie telewizory z dwoma głowicami: cyfrową i analogową. Dzięki modulatorowi DVB-T można dystrybuować sygnał w jakości HD nawet w bardzo dużej sieci kablowej, bez straty jakości. Nie jest do tego potrzebny dodatkowy komputer (odtwarzacz), bo modulator potrafi odtwarzać pliki multimedialne z pamięci typu pendrive...
  więcej >>
  Multiswitche TERRA zostały uznane za najlepszy element instalacji zbiorczej w konkursie targów SATKRAK 2013. Jury doceniło główne atuty: małą tłumienność, wysoką separację, maksymalne ekranowanie zapewnione przez odlewaną obudowę, nowatorski sposób regulacji wzmocnienia i nachylenia charakterystyki, profesjonalny wygląd.
Multiswitche TERRA zostały uznane za najlepszy element instalacji zbiorczej w konkursie SATKRAK 2013
 • Targi Energetab. W dniach 17-19 września w Bielsku-Białej miały miejsce największe w Polsce targi branży energetycznej. Energetab to wyjątkowe wydarzenie, które cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających je klientów. W tym roku swoje najnowsze produkty zaprezentowało 740 firm z 18 krajów Europy i Azji. Stoisko krakowskiego DIPOL-a z ofertą z zakresu CCTV IP, FTTH oraz TV/SAT było tłumnie odwiedzane. Znajdujący się na nim robot był silnym marketingowym magnesem... więcej>>
 • Targi Intertelecom w Łodzi 11-13 kwietnia 2013 .... więcej »
DIPOL na targach w roku 2012:
 • Targi energetyczne Energetics w Lublinie w dn. 13-15.11.2012 ...więcej »
 • Targi SAT-DIGI-TV 2012 w Warszawie 19-21.09.2012 ...więcej »
Zaprezentowaliśmy:
 • nową linię multiswitchy Terra
 • nową rodzinę wzmacniaczy kanałowych
 • złącza kompresyjne do instalacji bez użycia zaciskarki
 • modulatory DVB-T
 • urządzenia standardu MoCa (Multimedia over Coax Alliance)
DIPOL na Sat-DIGI-TV 2012
Nagrodzony na targach zestaw wzmacniaczy kanałowych oraz modulatorów TERRA
DIPOL na Sat-DIGI-TV 2012
Stoisko DIPOL-a
Dipol na targach ANGA Cable, 12-14.06.2012 w Kolonii
 • Targi Securex w Poznaniu 23-26.04.2012 ...więcej »
 • Targi Energetics w Lublinie 15-17 listopada 2011 .... więcej »
Nagroda targów Energetics dla firmy DIPOL
w kategorii "Wystrój stoiska i forma promocji targowej"
Sukces Dipola na targach SatKrak 2011. Miło nam poinformować, że zdobyliśmy statuetkę w kategorii Najlepszy Element Instalacji Zbiorczej - nagrodzona została stacja czołowa MMH-3000+ Terra.
Przeprowadziliśmy kursy...
...zdobyliśmy nagrodę...
...pokazaliśmy śpiewającego robota.
 • Targi Energetab w Bielsku - Białej 13-15 września 2011 .... więcej »
 • Podkarpackie targi Budownictwa w Rzeszowie 4-6 marca 2011 .... więcej »
 • SatKrak 2010 - Kraków, 14 - 16 października 2010 r.... więcej »
Motywem przewodnim ekspozycji była kompleksowa oferta DVB-T, za którą firma DIPOL otrzymała wyróżnienie specjalne. Zaprezentowany został osprzęt dedykowany do DVB-T: tunery, wzmacniacze DVB-T, anteny, przewody, elementy bierne oraz przyrządy pomiarowe.
Zaprezentowana została również wieża Eiffla z multiswitchy TERRA
 • Securex - Poznań, 26-29 kwietnia 2010
Złoty Medal targów Securex dla reflektorów IR Redbeam
Firma DIPOL zaprezentowała na targach Securex kompleksową ofertę kompatybilnych urządzeń CCTV, oprogramowania i środków transmisji opartą na koncepcji ULTIMONITORINGU.
Współczesne instalacje CCTV to wyzwanie wymagające kompatybilności sprzętu z zakresu: telekomunikacji, CCTV i informatyki. Urządzenia składające się na ofertę ULTIMONITORINGU spełniają to kryterium.
Motywem przewodnim targowej prezentacji DIPOLA były:

Standardem wyposażenia domów są rozwiązania teletechniczne zawierające instalacje: telewizyjne, telefoniczne, komputerowe, domofonowe, CCTV, alarmowe.

Firma DIPOL od lat gromadzi doświadczenia związane z instalacjami teletechnicznymi. Opracowując własne systemy okablowania (SignalNet), dostarczając wysokiej jakości sprzęt, prowadząc szkolenia dla projektantów i instalatorów.

Zapraszamy do kontaktu:
 • biura projektowe
 • firmy instalatorskie
oferujemy długofalowy program współpracy.
Dipol na targach budowlanych w Rzeszowie, 12-14.03.2010
Dipol na targach budowlanych w Rzeszowie, 12-14.03.2010
Dipol na targach budowlanych w Rzeszowie, 12-14.03.2010
Wspólnie z biurami projektowymi opracowaliśmy koncepcje, z firmami instalatorskimi kompletowaliśmy sprzęt i uruchamialiśmy systemy teletechniczne na wielu osiedlach.
 • Alarm - Kielce, 4-5 listopada 2009
 • Firma DIPOL zaprezentowała na targach Alarm kompleksową ofertę: urządzeń CCTV, oprogramowania i środków transmisji do monitoringu miejskiego, opartą na koncepcji ULTImonitoringu... więcej »
Medal przyznany grupie urządzeń ULTIAIR do bezprzewodowej transmisji danych
 • SatKrak 2009 - Kraków, 15-17 października 2009
 • Firma DIPOL przedstawiła nagrodzone multiswitche TERRA, urządzenia światłowodowe ULTIMODE, przewody i nowoczesne złącza, wzmacniacze GSM marki Signal... więcej »
Intertelecom 2009
ULTISYSTEM - mocne uderzenie - DIPOL na targach ALARM Kielce 5-6.11.2008
Wyróżnienie Konferencji i Wystawy Monitoringu Wizyjnego
ALARM 2008 dla firmy DIPOL za ULTISYSTEM
 • SAT Krak 2008 - Kraków, 16 - 18 października 2008 r....więcej »
DIPOL na Targach SAT KRAK 2008
Ceremonia wręczania nagrody dla "Najlepszego Produktu Roku".
Nagrodę odbierają: Virgilijus Repecka - przedstawiciel firmy TERRA
i Tadeusz Szydłowski - przedstawiciel firmy DIPOL.
 • VIII Eko-Wystawa 2008 - Pietrowice, 10 - 11 maja 2008 r....więcej »
Stoisko firmy DIPOL na Eko-Wystawie
 • Securex 2008 - Poznań, 22 - 25 kwietnia 2008 r....więcej »
Nominację do Złotego Medalu Securex 2008 uzyskał ULTISYSTEM, pozwalający na współpracę monitoringów lokalnych, z zapisem na rejestratorze z kompresją H.264, z monitoringiem miejskim, przy wykorzystaniu jednego oprogramowania zarządzającego
 • INTERTELECOM 2008 - Łódź, 8 - 10 kwietnia 2008 r....więcej »
Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz rejestrator ULTIMAX-716 zdobył prestiżową nagrodę
- Złoty Medal Intertelecom za najlepszy produkt targów.
Pani Magdalena Stachula, przedstawicielka firmy DIPOL, odbiera medal z rąk pani Anny Streżyńskiej, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej UKE.
 • ALARM 2007 - Kielce, 7 - 8 listopada 2007 r....więcej »
Wykłady z zakresu projektowania nowoczesnych instalacji monitoringu miejskiego i szeroka oferta produktów CCTV IP znalazły uznanie organizatorów i zwiedzających, potwierdzone przyznaniem firmie DIPOL Medalu Targów dla 5-megapikselowej kamery IP
 • SatKrak 2007 - Kraków, 18 - 20 października 2007 r.... więcej »
Targi SatKrak, 18 października 2007 r. - wręczanie nagrody "Produkt Roku" w zakresie akcesoriów dla kabla TRISET przez Redaktora Naczelnego czasopisma Satkurier, pana Janusza Sulisza. Nagrodę odbiera Tadeusz Szydłowski (DIPOL)
 • INTERTELECOM 2007 - Łódź, 17 - 19 kwietnia 2007 r.
Stoisko firmy DIPOL na Targach INTERTELECOM 2007