DIPOL na targach Automaticon 20-23.03 w Warszawie

XXIV Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON odbędą się w Warszawie w dniach 20-23 marca 2018 r. na terenie EXPO XXI. Skupiają one największe i najdynamiczniej rozwijające się firmy z branży automatyki przemysłowej oraz branż pokrewnych. W tegorocznej edycji targów weźmie udział ponad 300 wystawców, a prezentowaniu ich ofert towarzyszyć będą liczne panele dyskusyjne oraz seminaria.
Poznaj naszego Robota!
Odwiedzający stoisko firmy DIPOL, będą mieli okazję poznać bliżej naszego Śpiewającego Robota, który z biegiem czasu nabiera nowych zdolności. Czym zaskoczy na targach? - zapraszamy do sprawdzenia.
1) Switch TP-Link TL-SF1005D N29915
2) Kamery IP Hikvision DS-2CD2F22FWD-I
3) Przedłużacz pilota 2079T/R R94116
4) Obudowa multiswitcha SIGNAL MP-0508L R6944508
5) Obrotnica GL-402
6) Kamera HD-TVI V-CAM 361 M7404
7) Uchwyt ścienny Sunell SN-BK323 M5731
8) Puszka abonencka ULTIMODE TB-02B
9) Multiswitch przelotowy TERRA SRM-521 R80521
10) Złącza F Platinum E80274 na przewód Triset-113 E1015
11) Korpus kamery HD-TVI N-CAM 870 M7486
12) Ramię obrotowe kamery HD-TVI N-CAM 870 M7486
13) Dłoń wydrukowana na urządzeniu ATMAT SIGNAL XLP211261
14) Patch-panele do Szaf RACK 19" SIGNAL
15) Antena ATK-LOG ALP LTE A7044
16) Konwerter sygnału HDMI na IP SIGNAL H3607
17) Punkt dostępowy TP-Link TL-WA7510N
18) Punkt dostępowy TP-Link EAP110 N2562
19) Przejście F - F (gniazdo podwójne) E8239
20) Złącza F MASTER
21) Multiswitch MP-0504L SIGNAL R6944504
Więcej informacji nt. Śpiewającego Robota znaleźć można pod adresem www.dipol.com.pl/_robot.htm.
Oprócz Robota, podczas targów zaprezentujemy nowe rozwiązania dla instalacji teletechnicznych, takie jak systemy monitoringu i dystrybucji sygnału TV oraz techniki montażowej i spawania światłowodów.
Stereoskopowa kamera IP Hikvision z inteligentną analizą obrazu i funkcją zliczania osób
Kamera IP sufitowa z funkcją zliczania iDS-2CD6810F/C (2 mm)
K1705 - kamera Hikvision iDS-2CD6810F/C z funkcją zliczania osób
Hikvision iDS-2CD6810F/C K1705 to kamera IP z inteligentną analizą obrazu przeznaczona do zliczania osób. Przeznaczona jest do montażu nad monitorowanym przejściem, gdzie liczy ilość osób poruszających się w danym kierunku (wchodzących i wychodzących ze strefy, przechodzących obok). Wysoka dokładność osiągnięta została przez wykorzystanie efektu stereoskopii (dwa obiektywy). Dane zbierane są na wbudowanej karcie pamięci. Kamera udostępnia statystyki dobowe, miesięczne i roczne w formie wykresów oraz surowych danych (xls) oraz posiada możliwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem za pomocą ISAPI (umożliwia to m.in. dostęp do statystyk).
Cechy wyróżniające:
  • zliczanie osób poruszających się w danym kierunku (wchodzących i wychodzących ze strefy, przechodzących obok)
  • wysoka dokładność osiągnięta przez wykorzystanie efektu stereoskopii (dwa obiektywy)
  • dane zapisywane na wbudowanej pamięci
  • slot kart mikroSD do nagrywania obrazu
  • ręczne lub automatyczne generowanie statystyk dobowych, miesięcznych, rocznych
  • możliwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem za pomocą ISAPI (umożliwia to m.in. dostęp do statystyk)
  • kompatybilność z aplikacjami iVMS-4200, iVMS-4500
  • zasilanie PoE lub 12V DC
Switche przemysłowe - urządzenia na każde warunki!
Switche przemysłowe dedykowane są do obiektów przemysłowych w których możliwe jest występowanie niekorzystnych warunków, takich jak: zwiększone zapylenie, wysoka lub niska temperatura, czy duża wilgotność. Montaż switchy przemysłowych zalecany jest również w przypadku instalacji realizowanych na słupach czy w studzienkach telekomunikacyjnych - w hermetycznych obudowach. Switche posiadają porty Ethernet (w zależności od modelu Fast Ethernet lub Gigabit Ethernet) do podłączania takich urządzeń, jak kamery IP, czy komputery. Switche przemysłowe ULTIPOWER posiadają obudowę spełniającą standard IP40 (ochrona przed dostępem do części niebezpiecznych, ochrona przed obcymi ciałami stałymi o średnicy powyżej 1 mm). Wszystkie porty posiadają możliwość zasilania PoE (switch musi być zasilany napięciem DC 48 V). Przełączniki wyposażone są w moduł optyczny lub port SFP w celu zamiany medium transmisyjnego na światłowód.
Switche PoE ULTIPOWER to urządzenia przemysłowe, zapewniające płynną transmisję sieciową. Umożliwiają nawiązywanie połączeń z prędkością 10, 100 i 1000Mb/s. Posiadają porty Ethernetowe RJ45 wspierające automatyczną negocjację szybkości połączeń. Obsługują one również funkcję Power over Ethernet (PoE). Przełącznik automatycznie wykrywa urządzenia PD (ang. Power Device) działające w standardzie IEEE 802.3af i zapewnia im zasilanie. Pozwala to rozszerzyć zasięg sieci w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazd lub linii zasilających, a gdzie istnieje potrzeba umieszczenia punktów dostępowych, kamer IP, telefonów IP, itp. Switche wyposażone są w porty światłowodowe bądź sloty SFP.
Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8
Firma DIPOL, sukcesywnie wprowadza na rynek rozwiązania dla instalacji światłowodowych, które stosowane być mogą zarówno przez firmy z tej branży, jak i te, które ze światłowodami mają do czynienia okazjonalnie. Najnowszy produkt w ofercie to spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 L5870 łącząca w sobie przystępną cenę oraz rozwiązania technologiczne zarezerwowane dla urządzeń najwyższej klasy.

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8C + skrzynka + zestaw narzędzi
Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 L5870
Signal Fire AI-8 wykorzystuje technikę pozycjonowania włókien do rdzenia (możliwość pozycjonowania do płaszcza) zapewniającą najlepsze parametry tłumiennościowe wykonywanych spawów. Włókna ustawiane są przez 6 wysokiej klasy silników (Siemens), co jest asbolutnie niespotykane w sprzęcie z tej półki cenowej. Spawarkę wykorzystywać można zarówno do realizacji 100 km magistrali światłowodowych, instalacji FTTH, jak i krótkich połączeń punkt - punkt, czy instalacji LAN lub monitoringu wizyjnego bazującego na okablowaniu światłowodowym. Model AI-8 bazuje na 4-rdzeniowym procesorze zapewniającym szybki czas reakcji (spawarka gotowa jest do pracy po 3 sekundach) oraz krótkie czasy spawania i zgrzewania osłon spawów. Spawarka ta jest jednym z najszybszych urządzeń tego typu dostępnych obecnie na rynku i najszybszym w tej klasie cenowej.

Zapraszamy!