Splitter optyczny ULTIMODE SP-32B (PLC, 1:32, SC) - WYPRZEDAŻ

Kod towaru: L3632
Towar został wycofany z oferty
Splitter optyczny ULTIMODE SP-32B pozwala na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 32 równorzędne tory. Splitter cechuje stabilna praca w całym zakresie pasma od 1260 - 1650 nm...
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Widok Splittera ULTIMODE SP-32B.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Cechy wyróżniające:
  • Podział mocy 1x32,
  • Praca w całym zakresie pasma 1260 - 1650 nm,
  • włókna światłowodowe o długości 1,5 m zakończone złączami SC,
  • Stabilność pracy.
Splitter optyczny ULTIMODE SP-32B pozwala na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 32 równorzędne tory. Splitter cechuje stabilna praca w całym zakresie pasma od 1260 - 1650 nm. Splitter posiada obudowę w standardowych wymiarach (115 x 140 x 18 mm) co pozwala na montaż w przełącznicach i panelach do szaf typu RACK. Z obudowy wyprowadzone są włókna światłowodowe jednomodowe o długości 1,5 m zakończone złączami SC/UPC.
Splitter ULTIMODE SP-32B wykonany jest w technologi planarnej PLC (ang. Planar Wave Circuit). Zaletą technologi planarnej jest precyzyjne, symetryczne dzielenie mocy optycznej, bardzo dobre parametry tłumiennościowe oraz lepsza stabilność temperaturowa. Dodatkowo możliwa jest produkcja splitterów o dużej krotności podziału mocy. Splittery serii ULTIMODE:
  • Splitter optyczny ULTIMODE SP-14M 1x4 L3604,
  • Splitter optyczny ULTIMODE SP-18M 1x8 L3608,
  • Splitter optyczny ULTIMODE SP-16B 1x16 L3616.
Splittery optyczne to pasywne elementy toru światłowodowego. Wykorzystywane są głównie w sieciach telekomunikacyjnych, sieciach telewizji kablowej CATV oraz w sieciach FTTH (ang. Fiber To The Home).
Parametry techniczne:
Nazwa ULTIMODE SP-32B
Kod L3632
Pasmo pracy [nm] 1260 - 1650
Technologia PLC
Konfiguracja 1 x 32
Typ włókna jednomodowe
Typ złączy SC/UPC
Długość włókna [m] 1,5
Tłumienność IL [dB] 17,5
Kierunkowość [dB] 50
Nierównomierność [dB] 1,7
PDL [dB] 0,3
Wymiary [mm] 140 x 115 x 18
Temperatura pracy [oC] -40...80

 

Dane techniczne

Nazwa ULTIMODE SP-32B
Kod L3632
Pasmo pracy [nm] 1260 - 1650
Technologia PLC
Konfiguracja 1 x 32
Typ włókna jednomodowe
Typ złączy SC/UPC
Długość włókna [m] 1,5
Tłumienność IL [dB] 17,5
Kierunkowość [dB] 50
Nierównomierność [dB] 1,7
PDL [dB] 0,3
Wymiary [mm] 140 x 115 x 18
Temperatura pracy [oC] -40...80