Monitoring CCTV w Izraelu

Izrael należy do grupy państw najbardziej narażonych na ataki terrorystyczne. Zagadnienia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa należą do priorytetów państwa. Jednak wiele z metod stosowanych w celu zapobiegnia atakom budzi zastrzeżenia na całym świecie: budowa muru oddzielającego arabskie wioski na Zachodnim Brzegu, zamykanie dróg dojazdowych do arabskich miasteczek itp. Nadzór wizyjny nie budzi kontrowersji i zarazem jest skuteczny.

Czytaj więcej

ULTISYSTEM - mocne uderzenie - DIPOL na targach ALARM Kielce 5-6.11.2008

ULTISYSTEM na Targach Alarm Kielce. ULTISYSTEM jest unikalnym w skali światowej rozwiązaniem pozwalającym na współpracę lokalnych systemów CCTV z monitoringiem miejskim, przy wykorzystaniu jednego oprogramowania zarządzającego.

Czytaj więcej

Telekomunikacja w Portugalii

Fotoreportaż z Portugalii. Lizbona, Barcelos, Braga, Sintra, Tomar Batalha, Porto, Nazare, Alcobaca,

Czytaj więcej

Telekomunikacja na Kubie

Republika Kuby (nazwa oficjalna República de Cuba) - państwo w Ameryce Środkowej położone na Morzu Karaibskim w archipelagu Wielkich Antyli.

Czytaj więcej

My tego nie deklarujemy – my nad tym pracujemy!

25 czerwca br. Odwiedził firmę Dipol przedstawiciel IQinVision na Europę wschodnią – Ivan Sval. Dyskutowano o tematach związanych z megapikselowymi systemami CCTV, omawiano dalszą współpracę między firmami DIPOL i IQinVision, oraz sprzedaż urządzeń.

Czytaj więcej

DIPOL na Targach SAT KRAK 2008

16-18.10.2008 - firma DIPOL na Targach SAT KRAK. Prezentacja trzech grup produktów: multiswitche SIGNAL i TERRA, oprogramowanie TERRA dla instalatorów i rozprowadzanie sygnałów TV - stacje czołowe.

Czytaj więcej

PiXORD umacnia swoją pozycje na rynku CCTV IP
Wywiad z Rachel Lee i Jason Yu

PiXORD jest producentem szerokiej gamy kamer CCTV IP i wideo serwerów, z siedzibą na Tajwanie. Eksportuje swoje produkty do: wielu krajów Europy, Afryki Środkowo-Wschodniej, Ameryki, Azji i Australii.
Sprzęt produkowany przez PiXORD DIPOL włączył do swojej oferty w 2006 roku. Przeprowadzone testy kamer i wideo serwerów potwierdziły wysoką jakość sprzętu. Zdobyte doświadczenie w zakresie doboru i konfiguracji urządzeń sieciowych PiXORD zbudowały zaufanie do tej marki.

Czytaj więcej

Targi ANGA - Kolonia 27.05. - 29.05.2008

Targi należy zaliczyć do udanych: więcej wystawców oraz więcej odwiedzających, porządek i sprawna organizacja. W targach uczestniczyły głównie firmy od dawna kojarzone z branżą: TELEVES, TERRA, ALCAD, Kathrein. Pojawiły się również firmy kojarzone z technologią sieciową, np. Cisco.

Czytaj więcej

ACTi w głównym nurcie

Firma DIPOL współpracuje z ACTi od 2005 roku. W przeciągu 3 lat marka ACTi, znana i ceniona na całym świecie, znalazła uznanie także w Polsce. Dlaczego ACTi?

Czytaj więcej

Targi IFSEC 2008 Birmingham - nowa rewolucja

Zakończone w ubiegłym tygodniu w Birmingham Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń IFSEC 2008 potwierdziły zapowiedź rewolucyjnych zmian w koncepcji monitoringu CCTV.

Czytaj więcej

Możecie spokojnie zatrudnić jeszcze więcej osób...

Elsa Cheng jest w ACTi osobą odpowiedzialną za rozwój rynku w Europie Wschodniej. Jej pierwsza wizyta obejmuje: Polskę, Słowację, Czechy i Węgry. Odwiedziła targi Securex w Poznaniu – 22 kwietnia, a następnie do główną siedzibę firmy DIPOL w Krakowie.

Czytaj więcej

Securex - mocne uderzenie

W dniach 22- 25 kwietnia 2008 roku odbyła się kolejna edycja targów Securex w Poznaniu. Firma DIPOL przedstawiła całą gamę sprzętu do nowoczesnego monitoringu, CCTV od A do Z.

Czytaj więcej

CeBIT 2008 - czy sprawdziła się nowa formuła?

W dniach 4 - 9 marca 2008 r. odbyły się w Hanowerze największe światowe targi IT i telekomunikacji. Uczestniczyło w nich około 5900 firm (5% mniej niż w ubiegłym roku). Historycznym wydarzeniem było, że po raz pierwszy największą reprezentację firm miały Chiny, wyprzedzając w ten sposób Tajwan. Wielkimi nieobecnymi na targach byli: Sony, Sharp, Philips, Lenovo, Dell i Nokia. Po kilkuletnim spadku liczby wystawców organizatorzy zdecydowali się: zwiększyć ilość konferencji, aby przyciągnąć większa liczbę fachowców, skrócić o jeden dzień imprezę, aby zmniejszyć koszty wystawców, a przede wszystkim starannie doprecyzować zakres tematyczny.

Czytaj więcej

Telekomunikacja w Izraelu

Telekomunikacja to jedna z najważniejszych dziedzin gospodarki w liczącym 7,7 miliona mieszkańców Izraelu. O skali jej nowoczesności świadczy procent gospodarstw domowych posiadających szerokopasmowy dostęp do Internetu - wynosi on około 70%, co stawia ten kraj na 4 miejscu na świecie za Koreą Południową, Hongkongiem i Islandią.

Czytaj więcej

Złoty medal Targów dla firmy DIPOL - Intertelecom, 8-10 kwietnia 2008, Łódź

Targi Intertelecom, 8 - 10 kwietnia 2008, Łódź.
CCTV IP - monitoring przyszłości - pod takim hasłem firma DIPOL pojawiła się po raz kolejny na łódzkich targach Intertelecom, które odbyły się w dniach 8 - 10 kwietnia 2008 r. Przedstawiliśmy spójną koncepcję monitoringu miast i obiektów. Zaprezentowaliśmy działanie profesjonalnych systemów nowoczesnego monitoringu CCTV IP, w tym również kamer megapikselowych. Przedstawiliśmy kryteria doboru sprzętu i koncepcji instalacji do konkretnych wymogów inwestora. Zaprezentowaliśmy nowości firm ULTIMAX, ACTi, Pixord, Aphelion, IQinVision.

Czytaj więcej