10 lat sprzedaży produktów Hikvision przez DIPOL

Mamy wartościowy prezent dla każdego profesjonalisty
DIPOL jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęła sprzedaż produktów HIKVISION. W roku 2018 minęło 10 lat od zdobycia przez DIPOL Złotego Medalu targów Intertelecom w Łodzi w 2008 roku za rejestrator wyprodukowany przez HIKVISION a sprzedawany w Polsce pod marką ULTIMAX.
Z tej okazji mamy dla wszystkich profesjonalistów prezent. Zapraszamy do logowania w naszym e-Sklepie i skorzystania z linku 10 lat Hikvision w Polsce. Wszystkie firmy z branży CCTV, będące naszymi klientami, dostały maila z zaproszeniem. Jeżeli jesteś instalatorem CCTV lub prowadzisz firmę ochroniarską a nie dostałeś maila, zarejestruj się w naszym e-Sklepie i zapytaj opiekuna jaki mamy dla ciebie prezent. Jego ważność mija z końcem roku 2018.
Zapraszamy do wspólnego świętowania.
Według niezależnych badań Hikvision w 2016 roku miał 21,4% udział (wzrost 19,5% r/r) w światowym rynku przemysłu nadzoru wideo i utrzymał pierwsze miejsce w światowym rankingu. Przez trzy kolejne lata od 2015 roku DIPOL może się pochwalić najlepszym wynikiem sprzedażowym produktów Hikvision w Polsce wśród dealerów.
Złoty Medal Targów Intertelecom 2008 dla rejestratora ULTIMAX-716
Przedstawicielka firmy DIPOL, odbiera medal z rąk pani Anny Streżyńskiej,
Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej UKE
Rejestrator ULTIMAX-716
Nagrodzony w 2008 roku Złotym Medalem targów Intertelecom rejestrator ULTIMAX serii siedemset spełniał wymagania Ustawy "O bezpieczeństwie imprez masowych" i rozporządzenia „W sprawie sposobu utrwalania przebiegu imprez masowych”. Był rejestratorem 3Generacji wyposażonym w najbardziej wydajny wówczas rodzaj kompresji H.264 pozwalający zapisać obraz w rozdzielczości 4CIF (704 x 576) z prędkością 25 klatek/sek z każdego kanału.
Pojawienie się rejestratorów ULTIMAX serii siedemset zakończyło erę zapisu poklatkowego. Odtwarzany obraz w rozdzielczości 4CIF przy 25 klatkach na sekundę dawał wrażenie całkowitej płynności.