Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/APC.
• Złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: niebieski
Kod: L32221B
12,79 zł
10,40 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/APC.
• Złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: zielony
Kod: L32221G
12,79 zł
10,40 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/APC.
• Złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: czerwony
Kod: L32221R
12,79 zł
10,40 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord jednomodowy PC-522S2 to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: simplex
• Złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.657A2
• Długość: 1,5 m
Kod: L32222
12,79 zł
10,40 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord jednomodowy PC-533S to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1 m.
• Typ patchcordu: simplex
• Złącza: 1x FC - 1x FC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.652D
• Długość: 1 m
Kod: L3233
11,44 zł
9,30 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord wielomodowy PC-311D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC - 2x SC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM3
• Długość: 1,5 m
Kod: L3311
27,06 zł
22,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord wielomodowy PC-315D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC - 2x LC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM3
• Długość: 1,5 m
Kod: L3315
23,55 zł
19,15 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord wielomodowy PC-355D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x LC - 2x LC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM3
• Długość: 1,5 m
Kod: L3355
25,09 zł
20,40 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord wielomodowy PC-355D-3 to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 3 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x LC - 2x LC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM3
• Długość: 3 m
Kod: L3355_3
32,10 zł
26,10 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord wielomodowy PC-357D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x LC - 2x ST
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM3
• Długość: 1,5 m
Kod: L3357
23,25 zł
18,90 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny