Patchcord ULTIMODE PC-511S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 0,5 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC.
• Złącza: 1x SC - 1x SC
• Jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
• Długość - 0,5m
• Niska tłumienność
Kod: L321105
10,46 zł
8,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-511S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/PC.
• Złącza: 1x SC/PC - 1x SC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: niebieski
Kod: L32111B
11,69 zł
9,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-511S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/PC.
• Złącza: 1x SC/PC - 1x SC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: zielony
Kod: L32111G
11,69 zł
9,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-511S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC/PC.
• Złącza: 1x SC/PC - 1x SC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: czerwony
Kod: L32111R
11,69 zł
9,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord jednomodowy PC-513S to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1 m.
• Typ patchcordu: simplex
• Złącza: 1x SC - 1x FC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.652D
• Długość: 1 m
Kod: L3213
11,32 zł
9,20 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord jednomodowy PC-515S to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1 m.
• Typ patchcordu: simplex
• Złącza: 1x SC - 1x LC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.652D
• Długość: 1 m
Kod: L3215
11,32 zł
9,20 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-515S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony złączami LC/PC i SC/PC.
• Złącza: 1x LC/PC - 1x SC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: niebieski
Kod: L32151B
11,69 zł
9,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-515S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony złączami LC/PC i SC/PC.
• Złącza: 1x SC/PC - 1x LC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: zielony
Kod: L32151G
11,69 zł
9,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord ULTIMODE PC-515S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra zakończony złączami LC/PC i SC/PC.
• Złącza: 1x SC/PC - 1x LC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 1 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność
• Kolor: czerwony
Kod: L32151R
11,69 zł
9,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Patchcord jednomodowy PC-522S to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1 m.
• Typ patchcordu: simplex
• Złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.652D
• Długość: 1 m
Kod: L3222
11,81 zł
9,60 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny