Kod: L1425
Moduł SFP+ SR Ultimode 10Gbit/s wielomodowy 850nm 300m
Kod: L1428
Moduł SFP+ LR Ultimode 10Gbit/s jednomodowy 1310nm 10km
Kod: L10021
Media konwerter M-023M - dwa włókna wielomodowe do 2 km
Kod: L10025
Media konwerter M-023G 1Gb/s - dwa włókna wielomodowe do 2 km
114,39 zł
-5%
Poprzednia najniższa cena: 114,39 zł
108,67 zł
88,35 zł netto
Kod: L11025
Media konwerter M-203G - dwa włókna jednomodowe do 20 km
119,31 zł
-5%
Poprzednia najniższa cena: 119,31 zł
113,34 zł
92,15 zł netto