Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych. Pozwala na wyeliminowanie strefy martwej reflektometru na początku odcinka pomiarowego.
• Włókno jednomodowe G.652D
• Długość: 500 m
• Złącza: SC/APC - SC/APC
• Funkcjonalna obudowa
Kod: L58511
490,77 zł
399,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych. Pozwala na wyeliminowanie strefy martwej reflektometru na początku odcinka pomiarowego.
• Włókno jednomodowe G.652D
• Długość: 150 m
• Złącza: SC/APC - SC/UPC
• Funkcjonalna obudowa
Kod: L58512
381,30 zł
310,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych. Pozwala na wyeliminowanie strefy martwej reflektometru na początku odcinka pomiarowego.
• Włókno jednomodowe G.652D
• Długość: 150 m
• Złącza: SC/APC - LC/UPC
• Funkcjonalna obudowa
Kod: L58514
381,30 zł
310,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Nożyce HT-C151 służą do cięcia nadmiaru włókien optycznych oraz aramidowych. Ostrza wykonane ze stali utwardzanej zapewniają długotrwałe użytkowanie.
• Bardzo ostre
• Bezproblemowe cięcie włókien aramidowych, oplotów, itp.
• Lekkie i wygodne w użyciu
• Utwardzana stal zapewnia długotrwałe użytkowanie
Kod: L5904
63,35 zł
51,50 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Uniwersalny, 3-otworowy stripper do włókien światłowodowych.
• Otwory na włókna 250µm, 900µm oraz kable 2-3mm
• Wygodny w użyciu
• Możliwa blokada ostrzy
Kod: L5905
166,05 zł
135,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Wizualny lokalizator uszkodzeń ULTIMODE VFL-V1-10 przeznaczony jest do diagnozowania problemów z okablowaniem światłowodowym.
• Generowane światło o długości fali 650 nm
• Złącze uniwersalne
• Współpracuje z włóknami wielomodowymi i jednomodowymi
• Dwa tryby pracy – stały i pulsacyjny
Kod: L5936
79,95 zł
65,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny

Wizualny lokalizator uszkodzeń ULTIMODE VFL-V3-15 przeznaczony jest do diagnozowania problemów z okablowaniem światłowodowym. Emituje widzialne światło o długości fali 650 nm (kolor czerwony), które wprowadzone do włókna, wycieka w miejscach nadmiernych zgięć, czy złamań.
• Generowane światło o długości fali 650 nm
• Złącze uniwersalne
• Współpracuje z włóknami wielomodowymi i jednomodowymi
• Dwa tryby pracy – stały i pulsacyjny
• Wbudowana bateria litowa ładowana przez złącze USB-C
• Latarka LED
• Tester RJ45
Kod: L5939
119,31 zł
97,00 zł netto
od 11,00 zł
Dostępny