Półka DVD/tuner DS-102CB (2 poziomy)

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: E9660
Półka DS-102CB E9660 została zaprojektowana w celu umożliwienia położenia na pionowej ścianie urządzenia DVD oraz tunera satelitarnego. Maksymalna nośność półki to 20 kg. Szklane półki wykonane są z hartowanego szkła o grubości 8 mm. Całość konstrukcji nośnej oraz łączącej szklane półki wykonana jest z aluminium, dzięki temu cała konstrukcja półki jest lekka, ale zarazem bardzo stabilna. Półka posiada system ukrywania kabli, co poprawia estetykę wykonanej instalacji.
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Półka DVD/tuner DS-102CB (2 poziomy)
Widok półki DS-102CB - widoczne przeloty do kabli i zaślepka
Półka DVD/tuner DS-102CB (2 poziomy)
Widok od tyłu
Schemat półki
Półka DS-102CB E9660 została zaprojektowana dla urządzeń typu DVD, tuner satelitarny. Maksymalna nośność półki to 20 kg. Szklane półki wykonane są z hartowanego szkła o grubości 8 mm. Całość konstrukcji nośnej wykonana jest z aluminium, dzięki czemu cała konstrukcja półki jest lekka, ale zarazem bardzo stabilna. Półka posiada system ukrywania kabli, co poprawia estetykę wykonanej instalacji.
Półka jest przeznaczona do montowania na ścianach których konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość.
Jeżeli użytkownik nie potrafi określić nośności ściany na której chciałby zamontować półkę powinien zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Dostarczany zestaw jest pomyślany jako kompletny i wystarczający we wszystkich typowych przypadkach – w razie mniej typowych warunków profesjonaliści montujący tego typu sprzęt powinni zapewnić ewentualne dodatkowe elementy/środki niezbędne w określonej sytuacji.
Niezbędne narzędzia: wiertło do metalu/drewna fi 4,8 mm (dla montażu w konstrukcji drewnianej / stalowej), wiertło do betonu fi 12 mm (dla montażu na ścianie), uniwersalny zestaw kluczy nasadowych lub oczkowych, śrubokręt krzyżakowy.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa.
W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zrozumienia procedury prawidłowego montażu półki lub co do stabilności i bezpieczeństwa jej używania należy zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Przed rozpoczęciem montażu trzeba sprawdzić kompletność zestawu i stan elementów – w razie wątpliwości co do ich prawidłowego wykonania nie należy rozpoczynać montażu.
Nieprawidłowy montaż może być przyczyną uszkodzenia ciała lub sprzętu.
Półki nie wolno używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Producent i dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż lub sposób użycia.
Dane techniczne

Model Półka DVD/tuner DS-102CB
Kod  E9660
Wymiary (szer x wys x głębokość) [mm] 445 x 538 x 364
Nośność [kg] 20
Materiał konstrukcji aluminium
Wykończenie lakier proszkowy
Ilość półek 2
Materiał półek [mm] Szkło hartowane o grubości 8 mm
System ukrywania kabli TAK
Masa własna [kg] 9

Opakowanie zbiorcze zawiera 2 sztuki.