Włókno rozbiegowe 150 m SC/APC-SC/UPC ULTIMODE FLC-150-SCA-SCU

Kod towaru: L58512
381,30 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
381,30 zł 0 % od 1 szt.
Profesjonalisto - sprawdź swoją cenę Zaloguj się
od 11,00 zł
Dostępny
Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych. Pozwala na wyeliminowanie strefy martwej reflektometru na początku odcinka pomiarowego.
• Włókno jednomodowe G.652D
• Długość: 150 m
• Złącza: SC/APC - SC/UPC
• Funkcjonalna obudowa

Gwarancja

Zapewniamy 2 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych. Pozwala na wyeliminowanie strefy martwej reflektometru na początku odcinka pomiarowego. Stosowane jako "dobiegówka" pozwala również na prawidłowy pomiar ostatniego złącza w torze optycznym.
Włókno jednomodowe w standardzie G.652D o długości 150 m pozwala na wykonanie pomiarów z krótkimi i średnimi czasami trwania impulsu. Włókno zakończone jest z jednej strony złączem SC/APC, natomiast z drugiej złączem SC/UPC, dzięki czemu stosować je można bez dodatkowych przejściówek z reflektometrem ULTIMODE OR-20-S3S5-iSMV L5830.
Włókno zamknięte jest w funkcjonalnym etui zapewniającym wygodę użytkowania i bezpieczeństwo przyłączy podczas przechowywania i transportu. Wymiary: 110x110x48 mm. Konstrukcja rozbiegówki umożliwia szybką i łatwą wymianę złącza w przyszłości.
Długość przyłączy zakończonych wtykami wynosi 1,5 m.
W ofercie dostępne są również modele w wersji:

Dane techniczne

Rodzaj towaru Włókno rozbiegowe
Włókno typ Jednomodowe
standard G.652D
długość m 150 + 5...15 m
EIOR 1310 nm 1.466
1550 nm 1.467
Długość przyłączy m 1,5
Złącze 1 SC/APC
Złącze 2 SC/UPC
Rozmiar etui mm 110 x 110 x 48

Filmy

Pomiary w instalacji światłowodowej - Ultimode OR-20

ULTIMODE OR-20-S3S5-iSMV służy do wykonywania pomiarów oraz diagnostyki połączeń światłowodowych. Łączy w sobie funkcje: reflektometru, miernika mocy optycznej, źródła światła oraz wizualnego lokalizatora uszkodzeń.

W tym filmie zaprezentowano dwa tryby pracy urządzenia w dwóch scenariuszach testowych. Omówiono również podstawowe kwestie związane z konfiguracją parametrów przed wykonaniem pomiaru.