Cyfrowy rejestrator 4-kanałowy HIKVISION DS-7204HVI-ST/E H.264

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: M71041
Hikvision DS-7204HVI-ST/E M71041 to rejestrator oferujący zapis w rozdzielczości 4CIF (704 x 576), 2CiF(704x288) z prędkością 12 klatek na sekundę dla każdego kanału, lub w rozdzielczości CIF (352 x 288) 25 klatek na sekundę. Należy stosować go wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka rozdzielczość podglądu i zapisu przy małej i średniej szybkozmienności obrazu. W takich warunkach 12 klatek na sekundę jest całkowicie wystarczające. Lokalny zapis oraz transmisja w sieci odbywa się w najlepszym standardzie kompresji H.264, pozwalającym na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy wykorzystaniu mniejszej przepustowości sieci i pojemności dyskowej. Dodatkowo rejestrator wyróżniają niewielkie rozmiary i waga.
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Cyfrowy rejestrator 4-kanałowy ULTIMAX-104 H.264
Widok z przodu
Cyfrowy rejestrator 4-kanałowy ULTIMAX-104 H.264
Widok z tyłu
Cyfrowy rejestrator 4-kanałowy ULTIMAX-104 H.264
Akcesoria będące w komplecie
Cyfrowy rejestrator 4-kanałowy ULTIMAX-104 H.264
Widok opakowania
Hikvision DS-704HVI-ST/E M71041 to rejestrator oferujący zapis w rozdzielczości 4CIF (704 x 576), 2CIF(704x288) z prędkością 12 klatek na sekundę dla każdego kanału, lub w rozdzielczości CIF (352 x 288) 25 klatek na sekundę. Należy stosować go wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka rozdzielczość podglądu i zapisu przy małej i średniej szypkozmienności obrazu. W takich warunkach 12 klatek na sekundę jest całkowicie wystarczające. Lokalny zapis oraz transmisja w sieci odbywa się w najlepszym standardzie kompresji H.264, pozwalającym na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy wykorzystaniu mniejszej przepustowości sieci i pojemności dyskowej. Dodatkowo rejestrator wyróżniają niewielkie rozmiary i waga.
Do obsługi rejestratorów Hikvision w sieciach IP służy oprogramowanie iVMS4000. Można za jego pomocą prowadzić pełną obsługę i konfigurację rejestratorów Hikvision, wideoserwerów ULTINET i kamer ULTICAM. Oprócz tego dostępny jest również bogaty pakiet oprogramowania dodatkowego, o którym przeczytać można w naszej bibliotece: Aplikacje sieciowe iVMS4000, NVR Server, Stream Media Server - pakiet darmowego oprogramowania najwyższej klasy.
W ofercie znajduje się wiele modeli rejestratorów całkowicie kompatybilnych z jednym oprogramowaniem klienckim, które daje możliwość współpracy kilku modeli w jednej rozbudowanej sieci monitoringu.
Cechy wyróżniające
 • Kompresja H.264.
 • Własny system operacyjny czasu rzeczywistego RTOS ( Real Time Operating System).
 • Rejestracja obrazów z 4 kanałów w rozdzielczości 4CIF (704 x 576) z prędkością 12 klatek na sekundę dla każdego kanału.
 • Stała, najwyższa możliwa jakość wideo dla zdarzeń alarmowych: 4CIF 12kl./s,
Uwaga! Rejestrator posiada możliwość zdefiniowania parametrów zapisu niezależnie dla każdego kanału, co daje użytkownikowi duże możliwości konfiguracji (rozdzielczości, liczby klatek/sekundę) i optymalnego skonfigurowania systemu.
 • Podgląd on-line obrazów z każdej z kamer z zachowaniem najwyższych parametrów obrazu: na monitorze podpiętym do rejestratora, lub na odległym komputerze za pomocą programu iVMS4000 lub przeglądarki Internet Explorer.
 • Rejestracja audio z czterech kanałów, line-in, audio out.
 • Możliwość utworzenia i nadania praw dostępu 15 użytkownikom.
 • Wielopoziomowa, indywidualnie konfigurowalna struktura nadawania haseł i praw dostępu do poszczególnych funkcji.
 • Niezależna modyfikacja parametrów rejestracji (rozdzielczość, liczba rejestrowanych klatek, bitrate, jakość, pre- i post-alarm) dla każdej kamery w trybie nagrywania ciągłego.
 • Oprogramowanie sieciowe pozwala na współpracę z kilkoma rejestratorami, a także z innymi urządzeniami Hikvision, ULTIMAX i ULITCAM, tj. wideoserwerami i kamerami IP. Dzięki czytelnemu graficznemu menu obsługa rejestratora jest prosta i przyjemna. W menu poruszać się można również za pomocą myszki.
 • Rejestrator może współpracować z nagrywarkami, dyskami i innymi nośnikami podłączonymi przez interfejs USB, co znacznie ułatwia wyszukiwanie, przeglądanie i backup nagrań.
 • Obsługa dużego dysku (SATA) do 2 TB. W rejestratorze można zamontować 1 dysk (łączna pojemność 2 TB).
 • Proste, intuicyjne menu (również po polsku) i obsługa rejestratora za pomocą myszki.
 • Łatwe wykonywanie kopii materiałów archiwalnych na zewnętrzne nośniki podłączane poprzez USB (HDD, DVD, pen-drive), lub na komputer w sieci LAN za pomocą programu iVMS4000.
 • Precyzyjnie działający układ detekcji ruchu. Możliwość zdefiniowania kamer, które mają być rejestrowane po aktywacji danego kanału wideo (wykrycie ruchu na jednej kamerze nie musi wyzwalać rejestracji z wszystkich kamer, jak to jest w większości rejestratorów na rynku).
 • Możliwość ustanowienia powiadomień dźwiękowych lub OSD na ekranie o zaistniałych sytuacjach alarmowych.
 • Zdalny alarm. Funkcja ta tworzy kanał transmisyjny służący do alarmowania stanowiska zdalnego klienta po wystąpieniu alarmu w systemie rejestratora (alarm zewnętrzny wskutek zadziałania czujnika, wykrycie ruchu itp.). Rejestrator wyśle informację o alarmie poprzez sieć do stanowiska zdalnego klienta, gdzie zostanie ona wyświetlona oraz wzmocniona ostrzegawczym sygnałem dźwiękowym.
 • Możliwość wprowadzenia map (pliki bmp. rozmieszczenia kamer). Rozwiązanie to znacznie ułatwia lokalizację kamer i nadzór w dużych systemów CCTV.
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania przez: USB, oprogramowanie dodatkowe.
 • Możliwość zdalnego podglądu przez telefon komórkowy.
 • Niewielkie wymiary i waga.
Rejestrator sterowany może być dedykowanym do rejestratorów HIKVISION pilotem M77980.
Dane techniczne
Model Hikvision DS-7204HVI-ST/E
Kod towaru M71041
Format wideo PAL/NTSC
Rodzaj kompresji wideo H.264
Rodzaj kompresji audio G.726 8Kx16bit ADPCM Mono
Wejścia wideo BNC x 4
Wyjścia wideo VGA + BNC
Wejścia / wyjścia audio RCA 4 / 1
Obsługa zdarzeń Detekcja ruchu, utrata wideo
Wejścia/wyjścia alarmowe -
Wyświetlanie "na żywo" 25 kl./sek
Nagrywanie
(rozdzielczość
/prędkość)
CIF (352x288) 25 kl./sek
2CIF (704x288) 12 kl./sek
4CIF (704x576) 12 kl./sek
Pamięć wewnętrzna Max 1x2TB HDD SATA
Protokoły sieciowe TCP/IP, DHCP, DDNS, PPPoE, E-mail, SADP
Podgląd zdalny Przeglądarka Internet Explorer, smartphone 3G
Protokoły PTZ brak
Archiwizacja na nośnik danych USB, na CD/DVD
Zasilanie DC 12V 3.33A - wtyk specjalny
Pobór mocy 10...15 W
Temperatura pracy 10...40ºC
Dopuszczalna względna wilgotność 10...85%
Wymiary ( S x G x W ) [mm] 319 x 218 x 52