Rodzina kabli TRISET

Biblioteka archiwalna.
Informacje w niej zawarte mogą być nieaktualne.
Prestiżową nagrodę - "Produkt Roku" przyznawaną na Targach SatKrak, które odbyły się w Krakowie w dniach 18 - 20 października 2007 roku, otrzymała firma DIPOL w kategorii "Najlepsze Akcesoria" za rodzinę kabli TRISET.
Statuetka "Produkt Roku" przyznana rodzinie kabli TRISET
Wobec przechodzenia telewizji na standard HDTV wzrasta znaczenie jakości kabli służących do transmisji sygnałów.
Wymagania stawiane przed nowoczesnymi kablami to zapewnienie znakomitych parametrów transmisyjnych i ochrona sygnału przed wnikaniem zakłóceń.
Rodzina kabli TRISET ma największą, na polskim rynku, skuteczność ekranowania w grupie kabli abonenckich. Dzięki temu zakłócenia zewnętrzne nie wpływają na jakość sygnału.
Kabel TRISET ma również bardzo niskie tłumienie.
Firma DIPOL posiada w swojej ofercie kable TRISET-113 PVC (do zastosowań wewnętrznych), TRISET-113 PE (żelowany do zastosowań zewnętrznych) i TRISET-113 HF (kabel bezhalogenowy) oraz TRISET-11 PE i HF.

Targi SatKrak, adresowane są głównie do specjalistów z zakresu użytkowej techniki satelitarnej, zgromadziły wszystkie liczące się polskie firmy z tej branży, stając się panoramą ich możliwości i pozycji rynkowej.
Nagroda została przyznana w wyniku dwuetapowej selekcji: głosowania czytelników branżowego miesięcznika Satkurier i decyzji jury grupującego fachowców.
Ceremonia wręczania nagrody "Produkt Roku" przez redaktora naczelnego Satkuriera Janusza Sulisza.
Nagrodę odbiera Tadeusz Szydłowski.