Port Gigabit SFP TP-LINK TL-SM311LS 10 km 2xLC jednomodowy

58,19 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
58,19 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L1403
Moduł TL-SM311LS służy do rozszerzenia możliwości urządzeń sieciowych o możliwość realizacji transmisji światłowodem..
• Transmisja typu duplex (2 włókna światłowodowe)
• Włókna jednomodowe
• Długość fali 1310 nm
• Prędkość transmisji do 1,25 Gb/s
• Max. dystans transmisji do 10 km
• Typ złączy optycznych: LC
• Kompatybilny z urządzeniami ULTIMODE, TP-LINK i innymi

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Optyczne moduły pracuje zgodne ze standardem SFP (ang. Small Form-factor Pluggable) to moduły konwertujące sygnał elektryczny na sygnał światłowodowy. Moduł współpracuje z dwoma światłowodami jednomodowymi (transmisja typu "duplex"). Maksymalna odległość transmisji to 10 km.
Moduły optyczne SFP wykorzystywane do transmisji typu "duplex" współpracują ze światłowodami zakończonymi złączami typy LC. Główną zaletą złączy LC są małe wymiary złączy dzięki czemu mogą być wykorzystywane w miejscach o dużym zagęszczeniu pół przełączeniowych. Dodatkowo posiadają system blokady zatrzaskowej zabezpieczający przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.
Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułu SFP jest szczególnie korzystne w sytuacji, gdy dochodzi do zmiany konfiguracji sieci. Zamiast wymieniać całe urządzenie bądź dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP.
Moduł przeznaczony jest przykładowo do urządzeń: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.
Cechy wyróżniające
  • transmisja typu duplex (przez dwa światłowody),
  • współpraca z sieciami jednomodowymi,
  • odległość transmisji do 10 km,
  • typ złączy optycznych: LC.

Dane techniczne

Rodzaj towaru Moduł SFP
Marka TP-LINK
Nazwa TL-SM311LS
Typ modułu SFP
Typ transmisji Duplex - 2 włókna
Typ światłowodu Jednomodowy
Prędkość Mb/s 1000
Typ złącza LC/PC duplex
Maksymalny zasięg transmisji km 10
Długość fali Tx nm 1310
Rx nm 1310
Zasilanie DC V 3,3 (z portu SFP)
Temperatura pracy °C 0...+70