Patchcord jednomodowy PC-515S1 SC-LC, simplex, G.657A1 2mm 5m

Kod towaru: L32155
13,53 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
13,53 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord ULTIMODE PC-515S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 5 metrów zakończony złączami LC/PC i SC/PC.
• Złącza: 1x SC/PC - 1x LC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 5 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-515S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 5 metrów i średnicy 2 mm. Kabel zakończony jest złączem LC/PC oraz SC/PC. Pozwala na podłączenie do przełącznicy z adapterami SC urządzeń ze złączami LC.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/PC - 1x LC/PC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
  • długość: 5 m
  • średnica: 2 mm
  • niska tłumienność
  • kolor: żółty

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B LC/UPC
Standard włókna G.657A1
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-515S1
Długość m 5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)