Odbiorcy naszej oferty

  • Firmy instalacyjne z branż CCTV, WLAN, TV-SAT.

To główni odbiorcy naszych towarów. Oferujemy tym firmom kompleksowe zaopatrzenie, wsparcie działu technicznego, a także program partnerski, w którym silnie wartościujemy długoletnią współpracę i wielkość obrotów.Organizujemy cykl szkoleń specjalistycznych pozwalających na podjęcie przez firmy nowych zadań z zakresu instalacji teletechnicznych, umożliwiamy przetestowanie sprzętu.Towary można nabywać zarówno w Sieci naszych Oddziałów, jaki i poprzez nowoczesny Sklep Internetowy, w którym zalogowany klient ma dostęp do indywidualnych cen hurtowych.
  • Hurtownie i sklepy teletechniczne.

Jako reprezentant wielu renomowanych producentów i właściciel marek handlowych oferujemy najlepsze warunki handlowe w ich dystrybucji.Hurtownie elektryczne zapraszamy do zakupu wysokiej jakości kabli teletechnicznych. Udzielamy wsparcia marketingowego poprzez udostępnianie katalogów, plakatów, banerów, wspólne reklamy.
  • Inwestorzy.

Oferujemy projektowanie z zakresu instalacji CCTV, WLAN, CCTV IP. W szczególności polecamy projektowanie instalacji monitoringu miejskiego w technologii CCTV IP i dużych instalacji zbiorczych TV-SAT.Nie zajmujemy się montażem instalacji, polecamy usługi autoryzowanych firm instalatorskich.
  • Klienci indywidualni.

Część towarów w naszej ofercie w połączeniu z wiedzą zawartą w opisach i schematach na stronie pozwala wykonać lub modernizować domowe instalacje TV, TV-SAT, CCTV i WLAN.Możliwy jest zakup zarówno poprzez Sklep Internetowy, jak i w Sieci naszych Oddziałów.
  • Eksport.

DIPOL sprzedaje do ok. 50 krajów Europy, Azji i Afryki. W Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Irlandii, w Rumunii i w Portugalii sprzedaż prowadzona jest przez autoryzowanych Partnerów. Sieć partnerów jest stale rozwijana.
DIPOL jest jedną z nielicznych firm europejskich posiadającą kompleksową ofertę urządzeń z zakresu CCTV, WLAN i TV-SAT wraz ze wsparciem technicznym.