Zasilacz ALA 040 25VA do systemu domofonowego WYPRZEDAŻ

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: S962001
Zasilacz zamienia napięcie sieci 230V do poziomu napięcia wymaganego przez system domofonowy. Podstawowe instalacje domofonowe potrzebują tylko jednego zasilacza. Dla instalacji rozbudowanych zaleca się stosowanie jednego zasilacza na jeden panel wejściowy. Montaż zasilacza jest możliwy na ścianie lub...
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Zasilacz ALA 040 25VA do systemu domofonowego WYPRZEDAŻ
Widok zasilacza

Zasilacz ALA 040 25VA do systemu domofonowego WYPRZEDAŻ
W komplecie wkręty do mocowania zasilacza oraz klapka zasłaniająca wyjścia przewodów

Zasilacz zamienia napięcie sieci 230V do poziomu napięcia wymaganego przez system domofonowy. Podstawowe instalacje domofonowe potrzebują tylko jednego zasilacza. Dla instalacji rozbudowanych zaleca się stosowanie jednego zasilacza na jeden panel wejściowy. Montaż zasilacza jest możliwy na ścianie lub listwie DIN. Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe.
INSTRUKCJA MONTAŻU
1. Montaż zasilacza na ścianie polega na przykręceniu go załączonymi wkrętami.


2 Montaż na listwie DIN. 3 Demontaż z listwy DIN.
4 Wykonaj połączenia zasilacza z pozostałymi elementami systemu zgodnie ze schematem połączeń.
5 Przymocuj pokrywę ochronną do zasilacza.
Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Kiedy wystąpi zwarcie zasilacz jest chroniony i zostaje odłączony od zasilania. Aby ponownie zaczął pracować należy go odłączyć na 1 min., usunąć przyczynę zwarcia i ponownie włączyć.
Dane techniczne
Nazwa ALA 040
Kod R962001
Napięcie wejściowe -230V 50 Hz
Napięcie wyjściowe -12V
Moc wyjściowa 25VA
Dwa wejścia w systemach domfonowych.
W praktyce instalatorskiej coraz częściej spotyka się układy domofonowe instalowane w budynkach apartamentowych, gdzie jeden panel obsługuje wejście na teren posesji, a drugi bezpośrednio do budynku. Wymaga się by użytkownik miał możliwość komunikacji z każdego wejścia, z każdym abonentem. Poniżej zamieszczamy schemat takiej instalacji oparty na domofonach firmy Alcad Pozwala ona na łączenie ze sobą wielu takich modułów głosowych (centralek) zainstalowanych przy różnych wejściach w jedną instalację domofonową. W takim układzie możliwa jest komunikacja pomiędzy dowolnym wejściem a dowolną słuchawką, a także otwieranie drzwi tych, z których przyszło wywołanie.
Słuchawka (unifon) TES 001 z ochroną prywatności do systemu domofonowegoSłuchawka (unifon) TES 001 z ochroną prywatności do systemu domofonowegoSłuchawka (unifon) TES 001 z ochroną prywatności do systemu domofonowegoSłuchawka (unifon) TES 001 z ochroną prywatności do systemu domofonowegoZasilacz ALA 040 25VA do systemu domofonowego WYPRZEDAŻModuł wejściowy podwójny czterorzędowy MPD-004 do domofonu Alcad WYPRZEDAŻModuł wejściowy podwójny czterorzędowy MPD-004 do domofonu Alcad WYPRZEDAŻRygiel (elektrozamek) elektryczny ABR-001 do domofonu AlcadRygiel (elektrozamek) elektryczny ABR-001 do domofonu AlcadZasilacz ALA 040 25VA do systemu domofonowego WYPRZEDAŻ
Przykład instalacji dwubramowej

Dane techniczne

Nazwa ALA 040
Kod R962001
Napięcie wejściowe ~230V 50 Hz
Napięcie wyjściowe ~12V
Moc wyjściowa 25VA