Włókno rozbiegowe jednomodowe 150 m SC/PC - SC/APC, sztywne etui

Kod towaru: L58415
503,07 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
503,07 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych.
• Włókno rozbiegowe do pomiarów OTDR
• Światłowód jednomodowy
• Długość 150 m
• Złącza SC/PC oraz SC/APC
• Sztywne etui o niewielkich rozmiarach

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych. Włókno jednomodowe w standardzie G.657A2 o długości 150 m pozwala na wykonanie pomiarów z krótkimi i średnimi czasami trwania impulsu. Włókno zakończone jest z jednej strony wtykiem SC/APC, z drugiej wtykiem SC/PC, dzięki czemu stosować je można bez dodatkowych przejściówek z reflektometrem Grandway FHO-3000-D26 L5828.
Całość zabezpieczona jest w etui zamykanym na zamek. Wymiary: 160x100x40 mm. Wewnątrz etui, część z włóknem rozbiegowym umieszczona jest w plastikowej kasecie.
Długość przyłączy zakończonych wtykami wynosi 1,5 m.

Dane techniczne

Rodzaj towaru Włókno rozbiegowe
Włókno typ Jednomodowe
standard G.652D
długość m 150
Długość przyłączy m 1,5
Złącze 1 SC/PC
Złącze 2 SC/APC
Rozmiar etui mm 160x100x40