FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Pomiary

Rozbiegówki

Włókno rozbiegowe jednomodowe 150 m FC/PC - SC/APC, sztywne etui
Kod towaru: L58315
Cena nettoCena bruttoRabatWażnośćDostępny
408,29 PLN502,20 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Włókno rozbiegowe jednomodowe 150 m FC/PC - SC/APC, sztywne etui
Widok rozbiegówki - etui
Włókno rozbiegowe jednomodowe 150 m FC/PC - SC/APC, sztywne etui
Widok wnętrza
Włókno rozbiegowe przeznaczone do wykonywania pomiarów reflektometrycznych w instalacjach światłowodowych. Włókno jednomodowe w standardzie G.652D o długości 150 m pozwala na wykonanie pomiarów z krótkimi i średnimi czasami trwania impulsu. Włókno zakończone jest z jednej strony wtykiem SC/APC, z drugiej wtykiem FC/PC, dzięki czemu stosować je można bez dodatkowych przejściówek z reflektometrem Grandway FHO-3000-D26 L5828.
Całość zabezpieczona jest w etui zamykanym na zamek. Wymiary: 160x100x40 mm. Wewnątrz etui, część z włóknem rozbiegowym umieszczona jest w plastikowej kasecie.
Długość przyłączy zakończonych wtykami wynosi 1,5 m.
Cena nettoCena bruttoRabatWażnośćDostępny
408,29 PLN502,20 PLN0 %
 
Włókno rozbiegowe jednomodowe 150 m FC/PC - SC/APC, sztywne etui
Kod towaru: L58315