Uchwyt projektora sufitowy PD102

Kod towaru: E9655
Towar został wycofany z oferty
Oferta: Biblioteka:

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Widok uchwytu
Rysunek uchwytu
Schemat ruchliwości uchwytu
Uchwyt PD102 E9655 został zaprojektowany w celu umożliwienia zawieszenia na suficie rzutnika multimedialnego. Maksymalna nośność uchwytu to 15 kg. Uchwyt umożliwia obrót 360 stopni, oraz wyposażony został w teleskopowe ramie, umożliwiające proste obniżenie (bez użycia narzędzi) zamontowanego wyświetlacza.
Uchwyt jest przeznaczony do montowania na ścianach których konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość.
Niniejszy uchwyt nie jest przeznaczony do montowania na sufitach szkieletowych, z płyt gipsowych, lub do innych lekkich konstrukcji.
Jeżeli użytkownik nie potrafi określić nośności ściany na której chciałby zamontować uchwyt powinien zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Dostarczany zestaw jest pomyślany jako kompletny i wystarczający we wszystkich typowych przypadkach – w razie mniej typowych warunków profesjonaliści montujący tego typu sprzęt powinni zapewnić ewentualne dodatkowe elementy/środki niezbędne w określonej sytuacji.
Niezbędne narzędzia: wiertło do metalu/drewna fi 4,8 mm (dla montażu w konstrukcji drewnianej / stalowej), wiertło do betonu fi 12 mm (dla montażu na ścianie), uniwersalny zestaw kluczy nasadowych lub oczkowych, śrubokręt krzyżakowy.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa.
W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zrozumienia procedury prawidłowego montażu uchwytu lub co do stabilności i bezpieczeństwa jego używania należy zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
Przed rozpoczęciem montażu trzeba sprawdzić kompletność zestawu i stan elementów – w razie wątpliwości co do ich prawidłowego wykonania nie należy rozpoczynać montażu.
Operacja wieszania projektora wymaga udziału dwóch sprawnych osób!
Nieprawidłowy montaż może być przyczyną uszkodzenia ciała lub sprzętu.
Uchwytu nie wolno używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Producent i dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż lub sposób użycia.
Dane techniczne
Nazwa Uchwyt projektora sufitowy PD102
Kod E9655
Odległość od sufitu (regulowana)
235 - 310 mm
Standard mocowania
VESA
Nośność15 kg
Pochylenie pion-
Obrót poziom360°
Wymiary185x(235-310)x182 mm
Masa własna1,75 kg
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk uchwytu.

Dane techniczne

Nazwa Uchwyt projektora sufitowy PD102
Kod E9655
Odległość od sufitu (regulowana)
235 - 310 mm
Standard mocowania
VESA
Nośność15 kg
Pochylenie pion-
Obrót poziom360°
Wymiary185x(235-310)x182 mm
Masa własna1,75 kg