Transformator Video TR-4P do skrętki UTP

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: M1667
TR-4 przeznaczony jest do przesyłu sygnału wizyjnego z czterech kamer za pomocą jednej skrętki komputerowej. Urządzenie dopasowuje impedancję kabla koncentrycznego 75 Om do impedancji przewodu symetrycznego zapewniając przesył sygnału wizyjnego do 300 m. Przy podanej maksymalnej długości przewodu należy...
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Widok urządzenia

Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Widok z tyłu

Kamera sufitowa CAM-082 (420TVL, Sharp, 0.5 lx, 3.6mm)
Widok opakowania

TR-4 przeznaczony jest do przesyłu sygnału wizyjnego z czterech kamer za pomocą jednej skrętki komputerowej. Urządzenie dopasowuje impedancję kabla koncentrycznego 75 Om do impedancji przewodu symetrycznego zapewniając przesył sygnału wizyjnego do 300 m. Przy podanej maksymalnej długości przewodu należy uwzględnić niewielki spadek jakości sygnału wynikający z charakterystyki tłumieniowej użytych przewodów. Spadek jakości sygnału jest porównywalny ze spadkiem jakości dla kabla koncentrycznego. Można stosować dowolną czteroparową skrętkę komputerową.
TR-4 jest urządzeniem biernym nie wymagającym zasilania. Do zbudowania pełnego toru przesyłu sygnałów wymagane są dwa takie same urządzenia. W komplecie znajduje się wtyk RJ-45(8-pin).
Schemat podłączenia transformatorów