Switch TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) Smart 48xGE 4xSFP

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: N29949
Gigabitowy przełącznik TP-LinkT1600G-52TS posiada 48xGE oraz 4 sloty SFP. Urządzenie jest zarządzalne i obsłuje m.in VLAN.
• Ilość portów Ethernet 10/100 Mb/s: 0
• Ilość portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s: 48
• Ilość portów SFP: 4
• Zarządzalny
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

EAN: 6935364091996
Switch TP-Link TL-SG1016D 16xGE
Widok z przodu
Switch TP-Link TL-SG1016D 16xGE
Widok z tyłu
Switch TP-Link TL-SG1016D 16xGE
Akcesoria będące w komplecie
W lipcu 2018 TP-Link ustawił domyślnie tryb pracy portu SFP na wartość fullduplex. Aby była możliwa współpraca switchy TP-Link z innymi urządzeniami (np. media konwertery ULTIMODE) należy dla portu SFP parametr Duplex ustawić na wartość AUTO.
Gigabitowy przełącznik Smart JetStream T1600G-52TS firmy TP-LINK wyposażony jest w 48 gigabitowych portów RJ45 oraz 4 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik T1600G-52TS jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację. Przełącznik T1600G-52TS stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.
Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP.
W celu zwiększenia ilości możliwych zastosowań przełączniki T1600G-52TS wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.
T1600G-52TS obsługuje wiele funkcji IPv6, takich jak podwójny stos IPv4/IPv6, MLD Snooping, PMTU Discovery oraz IPv6 Neighbor Discovery.
Przełącznik T1600G-52TS jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwości zarządzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową. Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia. Przełącznik obsługuje też funkcję Dual Image.

Parametry techniczne:
Nazwa  Switch TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452)
Kod N29949
Standardy i protokoły EEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty 48 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
4 gigabitowe sloty SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Przepustowość 104 Gb/s
Tablica adresów MAC 16k
Ramka Jumbo 9216 B
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
Cechy przełącznika warstwy 2

IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Routing statyczny

Sieci VLAN 802.1Q tag VLAN
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP
Bezpieczeństwo transmisji SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz przez wiersz poleceń,
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Ustawienia czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania T1500-28PCT
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃-40℃ (32℉-104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃-70℃ (-40℉-158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90%, niekondensująca
Wymiary 440x220x44 mm
Zasilanie AC 100..240 V, 50/60 Hz


 

 

Schematy