Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A 1:4, G.657A, SC/APC

Kod towaru: L36041
115,62 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
115,62 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Splitter optyczny ULTIMODE SD-4-7A pozwala na podział sygnału optycznego na 4 tory. Obudowa typu mini pozwala na montaż w mufie lub przełącznicy.
• Podział sygnału na 4 tory
• Złącza SC/APC
• Obudowa typu mini
• Tłumienie 6,7 dB

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A pozwala na podzielenie mocy optycznej przesyłanej w torze światłowodowym na 4 równorzędne tory. Splitter cechuje stabilna praca w całym zakresie pasma od 1260 - 1650 nm oraz niewielkie wymiary obudowy, pozwalające na montaż w małych przełącznicach optycznych. Z obudowy wyprowadzone są włókna światłowodowe jednomodowe o długości 1 m zakończone złączami SC/APC.
Splitter ULTIMODE SO-4-7A wykonany jest w technologi planarnej PLC (ang. Planar Wave Circuit). Zaletą technologi planarnej jest precyzyjne, symetryczne dzielenie mocy optycznej, bardzo dobre parametry tłumiennościowe oraz lepsza stabilność temperaturowa. Możliwa jest produkcja splitterów o dużej krotności podziału mocy.

Splittery serii ULTIMODE:
  • Splitter optyczny ULTIMODE SO-8-7A 1x8 L36081,
  • Splitter optyczny ULTIMODE SO-16-7A 1x16 L36161,
  • Splitter optyczny ULTIMODE SO-32-7A 1x32 L36321,
Splittery optyczne to pasywne elementy toru światłowodowego. Wykorzystywane są głównie w sieciach telekomunikacyjnych, sieciach telewizji kablowej CATV oraz w sieciach FTTH xPON (ang. Fiber To The Home - Passive Optical Network).
Cechy wyróżniające:
  • Podział mocy 1x4,
  • Praca w całym zakresie pasma 1260 - 1650 nm,
  • Włókna światłowodowe G.657A o długości 1 m zakończone złączami SC/APC,
  • Niewielkie wymiary,
  • Stabilność pracy.

Dane techniczne

Rodzaj towaru Spliiter optyczny
Marka ULTIMODE
Nazwa SO-4-7A
Typ PLC
Rodzaj obudowy Mini
Podział sygnału 1/4
Pasmo pracy nm 1260 - 1650
Tłumienie dB 6,7
Złącza SC/APC
Długość włókna m 1
Typ włókna G.657A
Nierównomierność 1310/1490/1550 nm dB 0,13 / 0,27 / 0,27

Schematy