Separator galwaniczny HST-1F ECO (UTP) - wyprzedaż

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

HST-1F-ECO jest 1-kanałowym separatorem galwanicznym zintegrowanym z konwerterem (transformatorem) dla skrętki UTP. Dedykowany jest do transmisji sygnałów w standardzie CVBS, AHD, HD-CVI oraz HD-TVI.
Zapewnia on izolację pomiędzy poszczególnymi punktami instalacji takimi jak kamery i rejestratory DVR, chroniąc je przed skutkami różnic potencjałów (zakłócenia obrazu). Zalecany jest w instalacjach CCTV, umiejscowionych w warunkach przemysłowych takich jak metalowe hale, metalowe słupy oraz w przypadku różnych punktów zasilania poszczególnych urządzeń, w których pojawiają się potencjały pomiędzy poszczególnymi punktami uziemienia. Takie warunki pracy wprowadzają niekorzystne warunki pracy obwodów wejściowych / wyjściowych, generując widoczne w obrazie zakłócenia a nawet uszkodzenia sprzętu, pomimo braku wyładowań atmosferycznych.
Pasmo przenoszenia sygnalu zostało dobrane odpowiednio do systemów analogowej transmisji HD, pozwalając na przesyłanie obrazu w rozdzielczości do 1080p. W urządzeniu zastosowano markowe złącze BNC, dzięki czemu zapewniona jest wysoka jakość i trwałość połączenia, nawet w niekorzystnych warunkach temperaturowych.
Urządzenie transmituje sygnał w obydwie strony i może być stosowane po stronie kamer lub po stronie rejestratorów DVR. Przy długich przewodach zalecane jest stosowanie separatora po stronie rejestratora.

Przykład zastosowania separatora

Przykład zastosowania separatora z zabezpieczeniam serii HDT

Dane techniczne

Model HST-1F-ECO
Rodzaj towaru Separator galwaniczny
Marka Ewimar
Parametry wejścia ilość 1
typ zlącza Gniazdo śrubowe wyjmowane
impedanacja UTP 100
pasmo pracy MHz 42
Parametry wyjścia ilość 1
typ zlącza Przewód z męskim wtykiem BNC
tłumienie dB 0,6 @ 1MHz
Zabezpieczenia poziom izolacji VDC 800
Wymiary mm 82 x 24 x 31