Rygiel (elektrozamek) elektryczny automatyczny ABR-003 do domofonu Alcad WYPRZEDAŻ

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: S973002
Urządzenie, które umożliwia otwieranie drzwi po otrzymaniu napięcia 12 V poprzez jednostkę głosową Naciśnięcie przycisku otwierania na słuchawce lub monitorze uaktywnia elektrozamek
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Widok rygla

Urządzenie, które umożliwia otwieranie drzwi po otrzymaniu napięcia 12 V~ poprzez jednostkę głosową. Naciśnięcie przycisku otwierania na słuchawce lub monitorze uaktywnia elektrozamek , który pozostaje w stanie otwarcia aż do momentu ponownego zamknięcia drzwi (nie ma konieczności ciągłego naciskania przycisku otwierania) . Po zamknięciu drzwi elektrozamek powraca do stanu wyjściowego tj. "zamknięty" .
Zasilanie: 12 V~
Występują elektrozamki standardowe i automatyczne. Standardowy elektrozamek - uaktywnia się poprzez naciśnięcie przycisku zwalniania elektrozamka. Model automatyczny - raz kiedy naciśniemy przycisk zwalniania elektrozamka, uaktywnia się i jest aktywny do czasu gdy wykryje, że drzwi zostały zamknięte (w tym modelu nie jest konieczne ciągłe naciskanie przycisku zwalniania elektrozamka.
Modele automatyczne są używane np. do otwierania drzwi z wnętrza domu, kiedy nie istnieje możliwość zainstalowanie przycisku blisko drzwi.
Zarówno elektrozamki standardowe (zwykłe) jak i automatyczne występują w wersjach z blokadą otwarcia zamka (ręczna dżwignia do ustawienia pozycji zamka otwarty/zamknięty/. Takie modele są używane we wszystkich biurowcach. W ciągu godzin pracy biur elektrozamek pozostaje w pozycji "otwarty", tak aby osoby chcące wejść z zewnątrz nie musiały dzwonić z panelu wejściowego. Po godzinach pracy przesuwalną część przestawiamy w inną pozycję "zamknięty" i elektrozamek zaczyna normalnie funkcjonować ( musi zostać uaktywniony od wewnątrz).