Repeater sygnału radiowego rH-E2 F&Home Radio

Kod towaru: F2910
Towar został wycofany z oferty

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Wzmacniacz rH-E2 przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu elementów pracujących w ramach systemu F&Home RADIO. W przypadku braku odpowiedzi ze strony adresata danego komunikatu, urządzenie ponawia transmisję informacji. Wpływa to w sposób pozytywny na niezawodność systemów pracujących w trudnych warunkach.
Wzmacniacz powinien zostać zainstalowany w jak największej odległości od centrali, ale pozostając w dobrym zasięgu radiowym. Jeżeli w instalacji jest więcej niż jeden wzmacniacz – kolejne wzmacniacze powinny być rozmieszczone tak, żeby ich zasięgi nie pokrywały się.
Symbol w oprogramowaniu do projektowania i konfiguracji :
Symbol rH-E2

Moduł rH-E2 reprezentowany jest przez obiekt, który umieścić należy w projekcie i zarejestrować w systemie. Po zarejestrowaniu moduł działa autonomicznie i nie wymaga żadnych ustawień.
Montaż:
  • Podłączyć moduł do gniazda wtyczkowego AC 230V.
  • Zarejestrować element.
O systemie:

F&HOME RADIO integruje instalacje elektryczne w taki sposób, aby procesy ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, oświetlenia oraz alarmu i kontroli dostępu do pomieszczeń tworzyły jeden sprawnie działający system, służący bezpieczeństwu i komfortowi mieszkańców budynku. Dzięki bezprzewodowej elektronice oraz zdalnie sterowanemu oprogramowaniu każdy może gospodarować zasobami energii w sposób odpowiadający jego potrzebom.
W praktyce oznacza to możliwość integracji urządzeń elektrycznych w taki sposób, aby jednym gestem dłoni można było stworzyć nastrojową scenę świetlną w salonie i sypialni, opuścić rolety i dopasować temperaturę wnętrza, a opcja zdalnego sterowania poprzez Internet gwarantuje, że nawet po powrocie z długiej podróży nasz dom powita nas tak, jakbyśmy nigdy nie wyjeżdżali.

Dane techniczne

Nazwa Moduł rH-E2
Rodzaj towaru wzmacniacz
System F&Home Radio
Mocowanie dogniazdkowe
Rodzaj transmisji dwukierunkowa
Częstotliwość MHz 868
Zastosowanie wewnętrzne
Zasilanie napięcie V AC 230
Zasięg m 100
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy ºC 0...+45
Wilgotność % 0...85