Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 (16 kanałowy 240kl./s 1.3MPx) - WYPRZEDAŻ

Kod towaru: K4316
Towar został wycofany z oferty
Oferta: Biblioteka:

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 (16 kanałowy 240kl./s 1.3MPx) - WYPRZEDAŻ
Widok z przodu
Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 (16 kanałowy 240kl./s 1.3MPx) - WYPRZEDAŻ
Widok po otwarciu
Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 (16 kanałowy 240kl./s 1.3MPx) - WYPRZEDAŻ
Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 (16 kanałowy 240kl./s 1.3MPx) - WYPRZEDAŻ
Widok z tyłu
Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 (16 kanałowy 240kl./s 1.3MPx) - WYPRZEDAŻ
Akcesoria będące w komplecie
Rejestrator sieciowy NVR NUUO NVRmini2 został zaprojektowany i zbudowany w oparciu o sprawdzoną poprzednią wersję NVRmini 1. To innowacyjne urządzenie typu plug & play, służy do rejestracji i przeglądania archiwów nagrań oraz zarządzania kamerami IP. Systemy oparte na urządzeniach NVR pozwalają na pracę wielo-serwerową oraz z wieloma klientami. NUUO NE-4160K4160 umożliwia rejestrację obrazów z kamer megapikselowych (nawet 10 Mpix) i kamer o standardowych rozdzielczościach z szybkością do 25 kl./s.
NVR K4316 do pracy nie wymaga komputera. Jest on jedynie potrzebny do podglądu obrazów on-line, przeglądania archiwów i konfiguracji systemu. Rejestrator sieciowy NE-4160 K4316 jest przeznaczony do małych i średnich instalacji monitoringu CCTV IP. Jest urządzeniem, które instaluje się w dowolnym miejscu sieci IP i do którego mogą podłączać się uprawnieni klienci. Idealnie nadaje się do biur, magazynów, sklepów mało i wielkopowierzchniowych a także domów.
Cechy wyróżniające
 • Praca wieloserwerowa - wielokliencka,
 • Rejestracja bez używania komputera PC,
 • Obsługa kamer megapikselowych do 10 MPix,
 • Podgląd i zapis obrazu z 16 kamer - około 240kl/s, 1.3 MPix, 80Mbps dla wszystkich kamer ,
 • Możliwość zamontowania 4 dysków SATA II po 3 TB każdy (RAID 0 1 5 10),
 • Cyfrowy zoom dla bieżącego podglądu i odtwarzania z archiwum,
 • Synchroniczne odtwarzanie obrazu i dźwięku,
 • Wsparcie E-Mapy,
 • Rozbudowany system praw dostępu,
 • Wielokanałowy podgląd,
 • Korekcja parametrów odtwarzanego obrazu,
 • Obsługa detekcji ruchu ,
 • Inteligentne przeszukiwanie archiwum, wykrywanie:
  • ruchu,
  • nowego obiektu,
  • brakującego obiektu,
  • utraty ostrości,
  • blokady obrazu z kamery,
 • Obsługa zegara ze zmianą czasu (letni/zimowy),
 • Obsługa zasilacza awaryjnego w standardzie UPS APC,
 • Backup wg zadanego okna czasowego we wskazane miejsce na dysku lub bezpośrednio na nagrywarkę DVD (do zapisu można dołączyć aplikację do odtwarzania nagrania),
 • Łatwy w instalacji i obsłudze,
 • Stabilna praca.
System operacyjny Linux. Ze względu na architekturę, gwarantuje on stabilną, niezawodną i wolną od wirusów pracę rejestratora bez ryzyka utraty danych.
Kompatybilność z protokołem Onvif. Jest to stowarzyszenie branżowe mające na celu rozwój globalnego standardu interfejsu, zapewniającego współpracę urządzeń opartych na protokole IP niezależnie od marki. ONVIF normalizuje interfejsy cyfrowych systemów IP w ramach przesyłu strumienia wideo, konfiguracji urządzeń, sterowania kamerami czy obsługi zdarzeń alarmowych. Dzięki standaryzacji, konfiguracja urządzeń IP wygląda identycznie dla każdego modelu kamery zgodnego z ONVIF.
Rejestrator wspiera kamery 33 producentów, ponad 930 modeli. Do rejestratora można podłączyć kamery analogowe za pośrednictwem serwera wideo lub kamery IP obsługiwane przez rejestrator NVR Titan. Maksymalna rozdzielczość wspieranych kamer to 10MPix! Wspierane są między innymi kamery ACTi, Hikvision, Pixord, Sunell. Pełna lista obsługiwanych urządzeń znajduje się tutaj.
Dwa porty gigabit Ethernet. NVR Titan jest wyposażony w 2 porty gigabitowe. Użytkownik może rozdzielić strumień danych nagrywania od strumienia danych przeznaczonych do podglądu obrazu. Takie rozwiązanie zapobiega przeciążeniu sieci, oraz jest zabezpieczeniem na wypadek uszkodzenia jednej z kart sieciowych.
Rejestracja dźwięku. Jeżeli kamera posiada wbudowany lub ma podpięty zewnętrzny mikrofon, można włączyć nagrywanie dźwięku w rejestratorze. Programowa synchronizacja audio-wideo zapobiega "rozjeżdżaniu się" wizji i fonii.
Zdalna konfiguracja serwera. Korzystając z aplikacji klienckiej lub przeglądarki internetowej, można zdalnie konfigurować kamery, dodawać użytkowników, profile wyświetlania obrazu czy zarządzać przestrzenią dyskową.
Przeszukiwanie archiwalnych nagrań. Aplikacja umożliwia jednoczesne przeglądanie archiwalnego obrazu z dowolnie wybranych kamer, a po zaznaczeniu odpowiedniego obszaru na materiale wideo umożliwia przeszukiwanie archiwum pod kątem detekcji ruchu. Umożliwia to m.in. odnalezienie momentu, w którym dokonano kradzieży.
Harmonogramowa kopia zapasowa. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych nagrań na serwerze FTP. Jest to zabezpieczenie przed ewentualną awarią i utratą danych zgromadzonych na dyskach twardych.
Scentralizowany system zarządzania nagrywaniem. Wsparcie nagrywania ciągłego, harmonogramowego lub w wyniku zaistnienia zdarzeń alarmowych (detekcja ruchu, aktywacja wejścia alarmowego, utrata połączenia). Użytkownik może być natychmiast powiadomiony o tych wydarzeniach w formie komunikatu na ekranie stacji roboczej klienta, za pomocą wiadomości e-mail oraz poprzez wyjścia alarmowe i podłączone do nich urządzenia np. syreny.
Zdalny podgląd przez telefony komórkowe/PDA. NVR firmy NUUO umożliwia zdalny dostęp do systemów CCTV IP z poziomu telefonów komórkowych/PDA z funkcją 3G. Dzięki tej usłudze użytkownik z dowolnego miejsca na świecie może w każdej chwili sprawdzić co się dzieje na obszarze chronionym i np. zdalnie nadzorować akcję gaśniczą, identyfikować osoby itp.
Filtracja adresów IP. Dla rejestratora sieciowego NUUO NE-4160 K4316 można utworzyć "białą" lub "czarną" listę połączeń tzn. wyszczególnić adresy IP z których można lub nie można się zalogować do urządzenia.
Odtwarzanie archiwalnych nagrań. Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 K4316 ma bardzo przejrzyście zorganizowane archiwum nagrań z możliwością synchronicznego odtwarzania. W tabeli czasowej znajduje się graficzna ilustracja ciągłości i rodzaju zapisanych danych, kalendarz pozwala na wybór daty i czasu początku i końca nagrań a w okienku podglądu można na bieżąca śledzić wybrany materiał.
Wyszukiwanie nagrania w archiwum.
Nadpisywanie materiału wideo Urządzenie można skonfigurować do ciągłej, bezobsługowej pracy, gdzie najstarsze nagrania są zastępowane nowymi, w momencie gdy na dyskach pozostanie mniej niż 2% wolnego miejsca.
Wsparcie zasilania UPS. Systemy o wysokim stopniu zabezpieczenia buduje się stosując zasilanie awaryjne. Rejestrator sieciowy NUUO NE-4160 K4316 dostarcza informacje o aktualnym stanie UPSa. Można też zdefiniować przy jakim stanie rozładowania baterii, bądź po jakim czasie pracy na bateriach nastąpi zamknięcie systemu rejestratora. Ma to na celu zachowanie spójności zarchiwizowanych danych.
Dane techniczne
Model NE-4160
Kod  K4316
Producent NUUO
Liczba kanałów  16
Obsługa kamer Mpix TAK
Porty Gigabit Ethernet 2
Szybkość około 240 kl./s przy kamerach 1.3MPix, pasmo 80Mbps
HDD 4x SATA II
Obsługa RAID RAID 0 1 5 10
Podgląd na żywo 16 kanałów
Playback 16 kanałów
Dodatkowe złącza 2xUSB 2.0 (UPS), 1xeSATA
Obsługiwane marki kamer ACTi, Arecont, ARM, AXIS, BASLER, BOSCH, Brickcom, CISCO, CNB, D-Link, DYNACOLOR, Eneo, FINE, HIKVISION, Honeywell, IQinVision, LevelOne, Linksys, Lumenera, MOBOTIX, NetworkCamera, Onvif, Panasonic, PiXORD, Samsung, SANTEC, SANYO, Sony, StarDot, TOSHIBA, TRUEN, Videosec, VIVOTEK, Zavio
Ethernet 10/100/1000 Mbps
Kompresje H.264, MPEG-4, MJPEG
Dodatkowe funkcje Analiza obrazu
Typy nagrywania Ciągłe, harmonogramowe, ręczne, uruchamiane przez zdarzenia alarmowe
Zdalna konfiguracja Zdlany podgląd, uruchamianie presetów, mechaniczny PTZ, podgląd obrazu przez wiele osób jednocześnie, cyfrowy PTZ, zaawansowana E-mapa, pomiary przepustowości
Liczba jednoczesnych połączeń 64
Nagrywanie dźwięku TAK
Automatyczny backup Zapis materiału na serwerze FTP
Systemy operacyjne zdalnych klientów Windows XP (32-bit) / Vista (32-bit) / 7 (32, 64-bit)
Temperatura pracy 0...40°C
Wilgotność środowiska pracy rejestratora 10...85%
Dostęp do rejestratora z urządzeń przenośnych iPhone, iPad, Android, BlackBerry
Interfejs użytkownika Internet Expolorer
NUUO Client