Poserwisowy Splitter Signal HDMI 1x8 Signal 4k x 2k

Kod towaru: TH3219
Towar został wycofany z oferty
Splitter HDMI 1x8 marki Signal HD umożliwia rozprowadzenie sygnału HDMI do ośmiu odbiorników telewizyjnych jednocześnie.

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

TOWAR POSERWISOWY
Towar jest sprawny technicznie.
Splitter HDMI 1x8 H3219 marki Signal HD umożliwia rozprowadzenie sygnału HDMI do ośmiu odbiorników telewizyjnych jednocześnie. Produkt ten posiada zdolność buforowania sygnału jak i jego wzmacnianie. Wzmocniony sygnał można przesyłać kablem obsługującym standard HDMI 2.0 na odległość do 15 m. Produkt ten doskonale nadaje się do sklepów prezentujących telewizory HD, DVD, sklepów wielkopowierzchniowych z prezentacją oferty w rozdzielczości HD jak i 4Kx2K 60 Hz do sal konferencyjnych aby rozdzielić sygnał z komputerów na kilka telewizorów.
Cechy wyróżniające:
  • Łatwa instalacja,
  • Rozprowadzenie sygnału do 8 telewizorów,
  • Obsługa standardu HDMI 2.0,
  • Obsługa rozdzielczości 4Kx2K 60 Hz,
  • Obsługa HDCP,
  • Obsługa kompresji dźwięku DTS Digital, Dolby Digital, DTS-HD, Dolby True HD.
Urządzanie doskonale nadaje się do podłączenia urządzenia HD (tunera satelitarnego, odtwarzacza DVD, komputera, konsoli), do wielu odbiorników telewizyjnych wyposażonych w złącza HDMI. Długość kabla między splitterem a telewizorem możne, wynosić nawet 15 m co ułatwia instalacje urządzenia jak i poprawia wygląd instalacji telewizora zawieszonego na ścianie przy pomocy uchwytu LCD.
Schemat zastosowania Splittera HDMI

Dane techniczne