Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-31S, 1xSC, OM3 1m

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Pigtail ULTIMODE PG-31S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
W pigtailu zostało zastosowane włókno wielomodowe OM3 50/125 - najpopularniejsze obecnie włókno wielomodowe zapewniające poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Tłumienie nie przekracza 3,5 dB/km w I oknie transmisyjnym oraz 1,5dB/km w II oknie transmisyjnym. Standard OM3 zapewnia większą przepustowość danych na większych odległościach w stosunku do swoich poprzedników. Transmisja z prędkością 10Gbps możliwa jest na dystansie do 550m, a wyższe prędkości, takie jak 40Gbps czy 100Gbps są osiągalne na 100 metrach (standardy OM1 i OM2 nie umożliwiają tak szybkich transmisji).
Cechy wyróżniające:
  • złącze SC
  • jedno włókno wielomodowe OM3, 50/125
  • długość - 1 m
  • powłoka - ścisła tuba 900 um,
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Pigtail
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Standard włókna OM3
Marka ULTIMODE
Nazwa PG-31S
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)