Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-25S, 1xLC, OM2 1,5m

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Pigtail ULTIMODE PG-25S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego OM2 50/125 o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony złączem LC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącze jest miniaturyzacją złącza SC o wymiarach złącza RJ-45.
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem wielomodowym OM2 50/125 um. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową wielomodową z włóknami o średnicy rdzenia 50/125 um. Średnie tłumienie światłowodu wynosi 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Włókno światłowodowe umieszczone jest w ścisłej tubie 900 um.
Cechy wyróżniające:
  • złącze LC
  • jedno włókno wielomodowe (50/125, OM2)
  • długość - 1,5 m
  • powłoka - ścisła tuba 900 um
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Pigtail
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowe
Typ złącza A LC/UPC
Standard włókna OM2
Marka ULTIMODE
Nazwa PG-25S
Długość m 1,5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)

Filmy

Światłowodowe połączenia ethernetowe

Z filmu można się dowiedzieć jak przygotować połączenie: światłowodowe, mediakonwerter-mediakonwerter, mediakonwerter-switch, switch-switch.