Pigtail jednomodowy PG-55S2, 1xLC, G.657A2 1m

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Pigtail ULTIMODE PG-55S2 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony jednym złączem LC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącze jest miniaturyzacją złącza SC o wymiarach złącza RJ-45.
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A2 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • jedno złącze LC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A2)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Pigtail
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A LC/UPC
Standard włókna G.657A2
Marka ULTIMODE
Nazwa PG-55S2
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)