Pigtail jednomodowy PG-51S2, 1xSC, G.657A2 1m

7,90 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
7,90 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L35511
Pigtail jednomodowy PG-51S2 to zakończone jednostronnie złączem włókno światłowodowe o długości 1 m.
• Złącze: SC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.657A2
• Długość: 1 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Pigtail ULTIMODE PG-51S2 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony jednym złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A2 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • jedno złącze SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A2)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Pigtail
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Standard włókna G.657A2
Marka ULTIMODE
Nazwa PG-51S2
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)

Filmy

Łączenie światłowodów

Krótki film przedstawiający sposób łączenia ze sobą światłowodów.