Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-311D 2xSC-2xSC, duplex OM3 1,5m

27,06 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
27,06 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L3311
Patchcord wielomodowy PC-311D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC - 2x SC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM3
• Długość: 1,5 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-311D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1,5 metra. Kable zakończone są z obydwu stron dwoma złączami SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
W kablu zostały zastosowane włókna wielomodowe OM3 50/125 - najpopularniejsze obecnie włókna wielomodowe zapewniające poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Tłumienie nie przekracza 3,5 dB/km w I oknie transmisyjnym oraz 1,5dB/km w II oknie transmisyjnym. Standard OM3 zapewnia większą przepustowość danych na większych odległościach w stosunku do swoich poprzedników. Transmisja z prędkością 10Gbps możliwa jest na dystansie do 550m, a wyższe prędkości, takie jak 40Gbps czy 100Gbps są osiągalne na 100 metrach (standardy OM1 i OM2 nie umożliwiają tak szybkich transmisji).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x SC
  • dwa włókna wielomodowe OM3
  • długość - 1,5 m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Wielomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B SC/UPC
Złącza SC/UPC - SC/UPC
Standard włókna OM3
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-311D
Długość m 1,5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)