Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-019S, SC/UPC-SC/UPC, simplex, OM2 1,5m

Kod towaru: L30119
11,07 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
11,07 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord wielomodowy PC-019S to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: simplex
• Złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM2
• Długość: 1,5 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-019S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2 (50/125 um). Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1300 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC
  • jedno włókno wielomodowe OM2 (50/125 um)
  • długość - 1,5 m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B SC/UPC
Złącza SC/UPC - SC/UPC
Standard włókna OM2
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-019S
Długość m 1,5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)