Patchcord wielomodowy PC-017D 2xLC/UPC-2xLC/UPC, duplex OM2 3m

Kod towaru: L31173
31,98 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
31,98 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord wielomodowy PC-017D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 3 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x LC/UPC - 2x LC/UPC
• Typ włókna: wielomodowe
• Standard włókna: OM2
• Długość: 3 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord PC-017D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 3 metrów. Kable zakończone są z obydwu stron złączami optycznymi typu LC. Złącza LC posiadają łączenie zatrzaskowe są wykorzystywane najczęściej w modułach SFP, ze względu na niewielki rozmiar.
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC/UPC - 2x LC/UPC
  • dwa włókna wielomodowe
  • długość - 3 m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Wielomodowe
Typ złącza A LC/UPC
Typ złącza B LC/UPC
Złącza LC/UPC - LC/UPC
Standard włókna OM2
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-017D
Długość m 3
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)