Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-515S SC-LC, simplex G652D 1m

Kod towaru: L3215
11,32 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
11,32 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord jednomodowy PC-515S to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1 m.
• Typ patchcordu: simplex
• Złącza: 1x SC - 1x LC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.652D
• Długość: 1 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-515S to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest jednym złączem LC oraz jednym złączem SC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Często stosowane są w modułach SFP, ze względu na niewielkie rozmiary. Złącze SC jest jednym z najpopularniejszych złączy na rynku.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x LC - 1x SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B LC/UPC
Złącza SC/UPC - LC/UPC
Standard włókna G.652D
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-515S
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)