Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-515D 2xSC-2xLC, duplex G.652D 1,5m

Kod towaru: L3415
23,62 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
23,62 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord jednomodowy PC-515D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC - 2x LC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.652D
• Długość: 1,5 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-515D to dwa kable światłowodowe o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z jednej ze stron dwoma złączami LC, a z drugiej SC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącza SC są najpopularniejszymi złączami światłowodowymi.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x LC
  • dwa włókna jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1,5m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B LC/UPC
Złącza SC/UPC - LC/UPC
Standard włókna G.652D
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-515D
Długość m 1,5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)