Patchcord jednomodowy PC-555D1 LC-LC, duplex, G.657A1 2mm 1m czerwony

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-555D1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron podwójnym złączem LC/PC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych.
Patchcord w kolorze czerwonym. Dostępny również w kolorach: zielonym L34551G oraz niebieskim L34551B. Kolorowe patchcordy pozwalają na estetyczną realizację połączeń światłowodowych w szafach, skrzynkach i przełącznicach.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC/PC - 2 LC/PC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
  • długość: 1 m
  • niska tłumienność
  • kolor: czerwony

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A LC/UPC
Typ złącza B LC/UPC
Złącza LC/UPC - LC/UPC
Standard włókna G.657A1
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-555D1
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)