Patchcord jednomodowy PC-522S1 SC/APC-SC/APC, simplex, G.657A1 2mm 1m czerwony

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord ULTIMODE PC-522S1 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 1 metra i średnicy 2 mm. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC/APC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcord w kolorze czerwonym. Dostępny również w kolorach: zielonym L32221G oraz niebieskim L32221B. Kolorowe patchcordy pozwalają na estetyczną realizację połączeń światłowodowych w szafach, skrzynkach i przełącznicach.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A1 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
  • długość: 1 m
  • średnica: 2 mm
  • niska tłumienność
  • kolor: czerwony

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna jednomodowe
Typ złącza A SC/APC
Typ złącza B SC/APC
Złącza SC/APC - SC/APC
Standard włókna G.657A1
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-522S1
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)