Patchcord jednomodowy PC-515DA 2xSC/APC-2xLC, duplex G.652D 1m

26,32 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
26,32 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L34154
Patchcord jednomodowy PC-515DA to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 1 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC/APC - 2x LC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.652D
• Długość: 1 m

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord PC-515DA to dwa kable światłowodowe o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej ze stron dwoma złączami LC/PC, a z drugiej SC/APC. Patchord umożliwia więc podłączenie urządzeń wyposażonych w popularne gniazdo LC do toru optycznego zakończonego złączami SC/APC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC/APC - 2x LC
  • dwa włókna jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1 m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/APC
Typ złącza B LC/UPC
Złącza SC/APC - LC/UPC
Standard włókna G.652D
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-515DA
Długość m 1
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)