Patchcord jednomodowy PC-515D 2xSC-2xSC, duplex G.657A2 3m

29,52 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
29,52 zł 0 % od 1 szt. -
od 11,00 zł
Dostępny
Kod towaru: L32115
Patchcord jednomodowy PC-515D to zakończony obustronnie złączami odcinek kabla światłowodowego o długości 3 m.
• Typ patchcordu: duplex
• Złącza: 2x SC - 2x SC
• Typ włókna: jednomodowe
• Standard włókna: G.657A2
• Długość: 3 m

Gwarancja

Zapewniamy 2 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord PC-515D to dwa kable jednomodowe o długości 3 metrów zakończone obustronnie złączami SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A2)
  • długość - 3 m
  • niska tłumienność
Patchcord PC-515D to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 3 metrów. Kabel zakończony jest z obydwu stron dwoma złączami SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Duplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B SC/UPC
Złącza SC/UPC - SC/UPC
Standard włókna G.657A2
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-515D
Długość m 3
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A1, A2)
złącze B dB < 0,25 (B1, B2)