Patchcord jednomodowy PC-511S2 SC-SC, simplex, G.657A1 2mm 5 m

Kod towaru: L32114
12,92 zł
Brutto Rabat Ilość Ważność
12,92 zł 0 % od 1 szt.
od 11,00 zł
Dostępny
Patchcord PC-511S2 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 5 metrów zakończony obustronnie złączami SC.
• Złącza: 1x SC/PC - 1x SC/PC
• Jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
• Długość: 5 m
• Średnica: 2 mm
• Niska tłumienność

Gwarancja

Zapewniamy 3 lata gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Kalkulator patchcordów

Opis szczegółowy

Patchcord PC-511S2 to odcinek jednomodowego kabla światłowodowego o długości 5 metrów. Kabel zakończony jest z obydwu stron jednym złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC - 1x SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.657A1)
  • długość - 5 m
  • niska tłumienność

Dane techniczne

Rodzaj towaru Patchcord
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowe
Typ złącza A SC/UPC
Typ złącza B SC/UPC
Standard włókna G.657A1
Marka ULTIMODE
Nazwa PC-511S2
Długość m 5
Tłumienność wtrąceniowa (IL) zlącze A dB < 0,25 (A)
złącze B dB < 0,25 (B)