FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Patchcordy i Pigtaile

G.652D

Patchcord jednomodowy PC-511D 2xSC-2xSC, duplex G.652D 3m
Kod towaru: L34113
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
24,82 PLN30,53 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Patchcord PC-511D to dwa kable jednomodowe o długości 3 metrów zakończone obustronnie złączami SC.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511D 2xSC-2xSC, duplex G.652D 1m
Widok patchcordu PC-511D.
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511D 2xSC-2xSC, duplex G.652D 1m
Widok złączy SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x SC - 2x SC
  • jedno włókno jednomodowe (G.652D)
  • długość - 3 m
  • niska tłumienność
Patchcord PC-511D to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 3 metrów. Kabel zakończony jest z obydwu stron dwoma złączami SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Parametry techniczne:
Nazwa:PC-511D
Kod:L34113
Długość:3 m
Typ włókna:2x jednomodowy, 9/125
Typ złączy:SC (A1)SC (A2)SC (B1)SC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]:< 0,25< 0,25< 0,25< 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]:> 50> 50> 50> 50

 

Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
24,82 PLN30,53 PLN0 %
 
Patchcord jednomodowy PC-511D 2xSC-2xSC, duplex G.652D 3m
Kod towaru: L34113