Oprogramowanie NUUO SCB-IP+04

Kod towaru: K3104
Towar został wycofany z oferty
Oferta: Biblioteka:

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Prezentacja oprogramowania NUUO.
Jest to oprogramowanie służące do zarządzania systemem CCTV. Program SCB-IP+04 potrafi jednocześnie podglądać obraz na żywo, rejestrować go, a także odtwarzać archiwalne materiały z czterech urządzeń IP. Spełnia więc wszystkie funkcje sieciowego rejestratora wideo (NVR).
Oprogramowanie to jest w stanie obsłużyć kamery takich firm jak: ACTi, Pixord, Axis, Vivotek, Sony, Panasonic, a także kamery megapikselowe IQinvision czy Arecont.
Oprócz możliwości sterowania kamerami typu PTZ, program pozwala na tzw. cyfrowe sterowanie PTZ, czyli zbliżanie dowolnej części obrazu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku kamer megapikselowych, których rozdzielczość pozwala na powiększanie bez znaczącej utraty jakości obrazu.
Moduł analizy obrazu potrafi reagować na takie zdarzenia jak ruch, pozostawione obiekty, usunięte obiekty, utrata ostrości czy zasłonięcie kamery. Zarządzanie zdarzeniami pozwala natomiast powiadomić operatora sygnałem dźwiękowym lub wizualnym, za pośrednictwem e-mail, lub ustawieniem kamery PTZ w zaprogramowanej pozycji.
Kolejną bardzo ciekawą funkcją jest zdalny dostęp do systemu z innego komputera, a bezpieczeństwo można zapewnić nie tylko za pomocą loginu i hasła, ale także blokowaniem lub udostępnianiem wybranych adresów IP.
Dane techniczne
Nazwa NUUO SCB-IP+04
Kod K3104
Standard IP
Liczba kanałów 4
Obsługiwane kamery ACTi, Arecont Vision, AXIS, Cieffe, D-Link, Etrovision, IQinvision, JVC, Level 1, Linksys, Lumenera, Mobotix, Panasonic, Pixord, Planet, Samsung, Sony, Toshiba, Vivotek, Zavio
Obsługiwana kompresja MPEG-4/MJPEG/H.264
Tryb wyświetlania Podział obrazu 1 – 64 / Praca dwumonitorowa
Rejestracja Ciągła,
z harmonogramu
z detekcji ruchu
ze zdarzeń.
Rejestracja audio TAK
Nadpisywanie TAK
Maks. szybkość na kanał 30 kl./sek
Backup TAK
Analiza obrazu Detekcja ruchu
Zaginione obiekty
Pozostawione obiekty
Utrata ostrości
Zliczanie obiektów
Powiadamianie Email
Telefoniczne
Dźwięk
I/O
Ekran
Jednoczesne odtwarzanie 4 kanały
Wyszukiwanie po analizie TAK
Konwersja do AVI TAK
Zapis jako obraz TAK
Korekta wideo TAK
Zdalny podgląd 4 kanały
Zdalne archiwum 4 kanały
Klient WWW TAK
Hasła dla użytkowników TAK
Uwaga!
  • Po dokonaniu zakupu licencja przekazywana jest opcjonalnie drogą elektroniczną lub w formie papierowej. Oprogramowanie, które należy pobrać, dostępne jest w zakładce "Pliki do pobrania" zakupionego produktu,
  • Możliwe jest utworzenie dowolnej liczby kanałów poprzez sumowanie licencji np. aby utworzyć serwer z oprogramowaniem na 12 kanałów, należy wpisać w menadżerze licencji numer seryjny oprogramowania 8 i 4 kanałowego,
  • Dla celów bezpieczeństwa należy zachować adres mac karty sieciowej komputera na którym zainstalowane jest oprogramowanie. W przypadku utraty numeru seryjnego, adres mac potrzebny jest do jego odzyskania.