Łączówka LTR-2 do transformatorów video

Towar został wycofany z oferty
Kod towaru: M1703
Łączówka LTR-2 przeznaczona jest do zastosowania w aplikacjach telewizji przemysłowej gdzie sygnał przesyłany jest za pomocą skrętki komputerowej. Umożliwia również przesłanie sygnału z dwu kamer poprzez istniejącą sieć komputerową (używane są do tego celu dwie niewykorzystane pary w skrętce komputerowej)....
Oferta: Biblioteka:

Gwarancja

Zapewniamy gwarancji.

Wsparcie

Masz pytania lub uwagi?

Opis szczegółowy

Łączówka LTR-2 do tansformatorów video
Widok łączówki

Łączówka LTR-2 przeznaczona jest do zastosowania w aplikacjach telewizji przemysłowej gdzie sygnał przesyłany jest za pomocą skrętki komputerowej. Umożliwia również przesłanie sygnału z dwu kamer poprzez istniejącą sieć komputerową (używane są do tego celu dwie niewykorzystane pary w skrętce komputerowej). Łączówka rozszerza możliwości systemów w których wykorzystuje się transformatory video TR4/4 (M1667) i TR-1 LTR-2 (M1665) jest urządzeniem biernym nie wymagającym zasilania.
Łączówka LTR-2 do tansformatorów video
Widok z przodu

Schemat połączeń wewnętrznych łączówki LTR-2

Przykłady zastosowań
Łączówka LTR-2 pozwala rozgałęzić sygnał wizyjny z czterech kamer przesyłany za pomocą skrętki komputerowej. Zastosowano trzy transformatory TR4/4.

Dwie łączówki LTR-2 pozwalają połączyć i rozgałęzić sygnał wizyjny z czterech kamer przesyłany za pomocą skrętki komputerowej. Zastosowano cztery transformatory TR4/4.

Wykorzystanie istniejącej sieci komputerowej do przesyłania sygnałów wizyjnych